Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » E mondat alapján mindenki...

E mondat alapján mindenki féljen (féltse fizikai épségét), aki azonosul azzal a párttal, amelyet ma nácinak kiáltanak ki jog nélkül?

Figyelt kérdés

"Most kell egymás mellé állni, egymás kezét megfogni! És közösen szétzúzni a nácikat!"


Elég fenyegetés szagú. Féljünk?


2012. dec. 3. 00:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
54%
Ha magadra értetted, akkor náci vagy. Félned viszont nem kell, Vitya szeret téged, és a TEK majd megvld téged is.
2012. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
43%
nácik nem is léteznek már...
2012. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy ezzel fognak jönni. :) Nem, nem érzem magam nácinak, nem is vagyok náci. Viszont kérlek, ne legyünk képmutatóak. Ez a sor a mai tüntetés kapcsán íródott, méghozzá a Jobbikhoz fűződően. Amennyiben én azonosulok ezzel a párttal, jobban mondva értékeivel, elvivel, akkor ezt rám is értik.

Olvastam-olvastam a cikket, mindenhol az volt leírva, amit az ember a hasonló oldalakon olvas, aztán jött ez a sor, bizony erősen megütötte a szememet. Fizikai fenyegetésnek is erősen vehető. Miféle Vitya véd meg? Nem ismerek Vityát, bocsi.

2012. dec. 3. 00:50
 4/41 anonim ***** válasza:
59%

"Az a fasiszta, aki nem kommunista vagy nem szimpatizál a kommunistákkal." (Sztálin)


Az "aki nincs velünk, az ellenünk van" elv érvényesül ballibéknél. Szerintük csak ők a demokraták, csak nekik jár demokrácia. Ezt ki is mondták.

2012. dec. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Demokraták? Akkor én nem szeretnék demokrata lenni, ha ők azok, a demokrácia pedig ezt jelenti. :)
2012. dec. 3. 00:57
 6/41 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj kérdező, de neked mennyi az IQ-d, hogy nem esett le, hogy nem szó szerinti szetzúzásról van szó? Ne aggódj nem fog senki odamenni és beverni a képed. Csak a pártot akarják megsemmisíteni, aminek már igazán itt az ideje.
2012. dec. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

"egy kiadós zsidózás után pityereg mert fasisztáznak"


Nem arról írtam ki kérdést, hogy miért náciznak (vagy fasisztáznak) le, holott ezzel abszolút nem értek egyet, elutasítom. A kérdés azonban nem ez.


A kérdésem az, hogy kell e félnem akkor a szétzúzástól, fizikai bántalmazástól?

2012. dec. 3. 01:05
 8/41 A kérdező kommentje:

"hogy nem esett le, hogy nem szó szerinti szetzúzásról van szó?"


Ja, hogy ez az oldal ilyet sosem mond szó szerint, csak úgy képletesen. Oké, megnyugodtam. :) Nektek lehet ezt is.

2012. dec. 3. 01:07
 9/41 intrepid ***** válasza:
54%
Nem zsidózott, ezt már csak belemagyarázták, hanem az izraeli - Magyar kettős állampolgárokkal volt baja a parlamentben. Szerintem sincs helye kettős állampolgároknak a Magyar parlamentben. Legyen az német angol vagy kínai, nem fog tiszta szívvel csak a magyarokra gondolni.
2012. dec. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
65%

Nem minden kettős állampolgárra értette, sőt nem is a kettős állampolgárokról beszélt! Ezzel csak később magyarázta ki magát. Nem a ballib fogta rá! Zsidózott, ennyi.

Fizikai megsemmisítésről nem beszélt senki, de Bajnainak igaza van. Ilyen gyűlölködő, rasszista pártnak semmi helye a Parlamentben, de az országban sem. Nem ok nélkül kiáltják ki őket náciknak.

2012. dec. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!