Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért ciki...

Magyarországon miért ciki magyarnak lenni?

Figyelt kérdés

Én azt veszem észre,hogy elsősorban a fiatalok körében nagyon menő akiben valami más nép vére is csörgedezik.Főleg ha valami afrikai vagy ázsiai egyénről van szó.(afrikai kifejezetten menő),de a spanyol,olasz, esetleg arab sem jelent hátrányt és mostanság a dél-amerikai vérvonal is divatos.

Csak nem értem ez mire jó?!Ettől érzik magukat különösebbnek?Sőt van ahol cigánynak lenni is menő,legalább is hallottam már hófehér embertől is,hogy "én vagyok a nagy cigány" mert a nagyapja cigány volt...(???)

Ezt nem tudom megérteni, én inkább szarul érezném magam ha nem lennék külsőségekben fehér, európai ember.Persze nem azzal van bajom ha valaki néger, engem az zavar mikor valaki játssza az eszét,hogy ő ilyen meg olyan és ő minden csak magyar nem...közben teljesen magyar.(Max a hatszázadik unokatestévre olasz volt és akkor már ő elkönyveli magát olasznak)


A másik pedig,hogy ha valaki kimegy az utcára egy magyar zászlóval az rögtön fasiszta,szélsőséges, náci.

Ez elsősorban a balliberálisokat,zsidókat és cigányokat zavarja magyarul azokat akik azért pofáznak,hogy fogadjuk el őket,holott ők próbálnak minket korlátozni abban,hogy ilyeneket mondanak a magyar érzelmű emberekre, csak azért mert bennük félelmet kelt magyar zászló.(A szélsőségesek miatt igen...-mindjárt kitérek erre is)

De akkor bennem félelmet keltenek a cigányok, a barna bőrszín.

Ő nem tehet arról,hogy cigány,de én tehetek arról,hogy magyar vagyok?!Nekem természetes,hogy magyar zászló van a kezemben bizonyos napokon.(például egy nemzeti ünnepen)

De ők a magyar zászlót és egyéb nemzeti jelképeket az őket félelemben tartó gárdához és szélsőségesekhez kapcsolják ezért nem tetszik nekik ha magyar zászló van a kezemben...de ez nem előítélet?!

Én meg a barna bőrszínt (cigányokat) társítom az engem és a hazámban élő embereket gyilkolászó,fosztogató,rablókhoz.

Csak én rasszista vagyok e mellett, de ők meg teljesen fasza emberek akiket nem hagynak érvényesülni, mert nekik minden álmuk,hogy dolgozhassanak...bonyolult...



2012. dec. 17. 16:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%

"Magyarországon miért ciki magyarnak lenni?"


Ha van is ilyen akkor azért mert nem akarják, hogy a szélsőjobboldali, molotov -koktélos höbörgő, "megélhetési magyarkodókkal" azonosítsák őket, akik kisajátitották a "magyar" fogalmat!!!!

2012. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 tetro ***** válasza:
96%

Magyarországon nem ciki magyarnak lenni. Az ciki, aki attól hogy ő "fajtiszta" magyar, többnek tartja magát más embereknél.

A magyar zászló használata viszont irtózatosan el lett rontva. Nem lett volna szabad politikai célokra felhasználni. Amikor tüntetéseken azért kezdték lengetni, hogy melyik oldal a nagyobb magyar, amikor a kokárda elkezdte a párthoz való tartozást jelképezni... A nemzeti összetartozás jelképeit a nemzeti hovatartozás és magyarság fokmérőjévé tették. Hiba volt.

2012. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem ciki, csak számtalan esetben több előnyöd származik abból, ha nem magyar vagy.
2012. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Komplikato ***** válasza:
100%

2-es én idén szoktam vissza a kokárdára, valakiknek sikerült 10 évre kisajátítani, de idén úgy gondoltam végre, hogy tehetnek egy szívességet Én ugyan nem fogom se szégyenleni, hogy magyar vagyok, sőt büszke vagyok rá, és nem is hagyom, hogy mások mondják meg nekem ki mennyire magyar.

Kedve kérdező nem kell hagyni, hogy ezért bárki cikizzen minket, nem kell összeverni, hanem nevetségessé kell tenni az ilyeneket.

2012. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem az a ciki, hogy magyar vagy. Az a ciki, amikor magyarkodsz. Mit értek magyarkodás alatt? Azt amikor nem azért szeretsz valamit, mert tényleg tetszik is, hanem azért mert magyar. Amikor kimész a piacra, és a legsilányabb minőségű vackot is megveszed, mert magyar tehén szarta. Amikor úton útfélen mutogatják egyesek, hogy ők mekkora magyarok, mintha ez valami minőségi dolog lenne. Én pl. ki nem állhatom, amikor valakin valami vacak tarsolylemez fityeg, rovásírás van minden egyes ruhadarabján, meg nagymagyarországos póló. Mintha ezáltal felsőbbrendűnek tartaná magát. Engem valahogy az egész jelenség irritál. Mintha azt hinné az illető, hogy ettől lesz magyar, és akkor minden el van intézve.
2012. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
24%

Azért mert a liberális világszemlélet, és a média ezt nevelte bele az ifjúságba.


Minden az USA-ról szól meg külföldről, olyan műsor, amiben bemutatnák, hogy mire lehetünk büszkék alig van. Tele van a TV ,,a hős amerikaiak megmentik a világot a gonosz terroristáktól" stílusú filmekkel, pedig ha esetleg lenne filmipar, lehetne filmet forgatni a dicső magyar harcokról is - Honfoglalás, Bulcsu Horka hadjáratai, Nándorfehérvár, Rákóczi szabadságharc, 1848-49, '56. És ez még nem minden.


De erre elvileg nincs igény. Meg mindent az amerikaiaktól, meg külföldről eredeztetnek, holott nélkülünk lehet, hogy még most is tintával, és lúdtollal írnánk.


Szerencsére van pár nemzeti érzelmű ember, akik tudják mi a helyzet, és úgy is viselkednek, de tény, hogy a divat nácik, meg a kocsma skinheadek lehordják a nemzeti oldalt. ,,Öljünk meg mindenkit!", azt azt sem tudja miért.

2012. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

/"Az a ciki, amikor magyarkodsz. Mit értek magyarkodás alatt? Azt amikor nem azért szeretsz valamit, mert tényleg tetszik is, hanem azért mert magyar. "/


/" Én pl. ki nem állhatom, amikor valakin valami vacak tarsolylemez fityeg, rovásírás van minden egyes ruhadarabján, meg nagymagyarországos póló"/


Miből gondolod,hogy aki például tarsolylemezt,rovásírásos,Nagy-Magyarországos pólót hord az nem azért teszi mert tetszik neki hanem mert magyaros.

Mivan ha tetszik neki?Te ezt nem tudhatod...szerintem ha nem tetszene neki nem hordaná.Nekem is fontos a magyarság,de nem hordanék tarsolylemezt mert nem tetszik.Gondolom aki hordja annak tetszik.Magyarán nincs miért elítélned.

Mintha a piros pólósokat utálnád mert azok biztos MSZP-sek és csak ezt akarják kifejezni.

Nem így működik ez.SZERINTEM.

2012. dec. 17. 17:38
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

Ez az agymosás eredménye! Ez a tuti, nem "magyarkodni".


Azért azt áruljátok már el, hogy pl. a francia franciálkodik-e, a német németkedik-e, satöbbi? :O


Nevetséges kifejezés ez a "magyíarkodás"!

2012. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
59%
"Magyarkodás" - ilyen igenis létezik, és aki űzi, az általában túlzásba is viszi.
2012. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
26%

A szánalmas, dedós "lepontozósdi" helyett valami értelmes elmagyarázásra lettem volna kíváncsi, de hát nem lep meg ha nem megy! :D


Úgyhogy van igazság a kérdésben! Ma Magyarországon tényleg ciki Magyarnak lenni.

2012. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!