Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a 10%-os csökkentést ilyen...

Ha a 10%-os csökkentést ilyen nagy dobra verik, akkor a sárga csekk adó, tranzakciós adó növelése, az új adókat, stb-t miért nem hangoztatják ekkora hévvel?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 2. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Mert az nem hír ha az árak emelkednek, legalább is itthon nem!


Ezt meg beveszi a sok számolni nem akaró...pardon (nem tudó) sok narancsagyú, és a sok nyugdíjas, plusz kapnak 5.2%-ot, és 2014-ben nyert ügye van a forradalmároknak!


B.U.K.É. (by Schmitt)

2013. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert ez egy álnok sunyi kormány, azthiszik hogy a kisemberek nemlátnak át a trükkjeik sokaságán.
2013. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

A nyugdíjasok NEM veszik be. Ők ugyanis tapasztalják, hogy az emelés sokkal kevesebb, mint amennyivel a költségeik emelkednek!

Az új adókat azért nem hangoztatja a Fidesz, mert azok nem megszorítások, csak reformok.

2013. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%

"a sok nyugdíjas, plusz kapnak 5.2%-ot,"


Neked bezzeg nincs nyugdíjas hozzátartozód!Nem tudod hogy élnek 40 év munka után?

2013. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

"Ha a 10%-os csökkentést ilyen nagy dobra verik, akkor a sárga csekk adó, tranzakciós adó növelése, az új adókat, stb-t miért nem hangoztatják ekkora hévvel?"


Te is csak azt reklámozod, hogy milyen szép vagy. Az eszeddel nem hivalkodsz annyit. Miért?

2013. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Mert kicsi a péniszed.
2013. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert arról a népnek nem KELL tudnia.
2013. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

"Nem tudod hogy élnek 40 év munka után?"


Mint marci hevesen!


Szerintem a maiak közül is szeretnének 40 év olyan "munkát" maguk mögött tudni, amit a mai nyuggerek tudnak...


A cucclizmusban nem kellett megszakadni a munkától...

2013. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért,mert az elmúlt 40 !! évben itt még semminek az ára nem csökkent.

Én nem a holdról jöttem,és ezt aki itt él az tudja is.

A többi az bla-bla.

2013. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

""tranzakciós adó növelése, az új adókat, stb-t miért nem hangoztatják ekkora hévvel?""


Néztem a hiradót a TV2-őn és a hír TV-én is mind a kettőn beszámoltak a tranzakciós adóról is!


Mézned kellene a tv-ben a híreket mielőtt "okoságokat" kérdezel

2013. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!