Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bevándorló kisebbségek...

A bevándorló kisebbségek hogyan vélekednek a romákról?

Figyelt kérdés

A keletről jött emberek ill. afrikai egyetemisták/afrikai bevándorlók akik itt találkoztak velük először.

(A szóban forgó ország természetesen Magyarország)



2013. jan. 4. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd egyszer kirabolják őket az utcán, vagy kizsebelik a buszon, akkor utálni fogják őket. Megjegyzem, joggal. Addig szerintem nem érdekli őket.
2013. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kínai árusok általában utálják, mert lopnak tőlük is. A török étteremben is a törökök. Négereket nem ismerek.
2013. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én keleti származású vagyok de itt születtem, szóval nem számítok. :)

Egy arab évfolyamtársam utálta őket, egyrészt loptak is tőle és folyamatosan szekálták, nyilván még azért is kapott pluszban mert nem csak magyar "paraszt" volt, hanem valami arab gyerek. És nem pujáró arab herceg, hanem csak valami mezei egyetemista.

Kínai éttermeseket is ismerek, ők nagyobb rasszisták mint az általam ismert újnáci társaságok, nagyon utálták a cigányokat akik betörtek az éttermükbe, megpróbáltak fizetés nélkül enni, megverték a gyerekeiket, bedobták az ablakukat, hogy köcsög sárgák takarodjatok... persze ha az ő ablakukat dobták volna be hasonló szöveggel, akkor már menne a jajongás.

Gondolom a ruhaboltos kínaiak se szeretik őket, láttam már kiabáló kínait cigányok után futni, valahonnan be kell szerezni a csillivilli pólót szombat estére..

Keleti rokonom aki csak néha jön ide ugyan szerintem általában nem utálja őket, de járta már meg cigánnyal, többször húzták le pénzzel. "Gazdag" turista aki nem ismeri a viszonyokat. "Elveszik" a fényképezőgép, keressük együtt, aztán a végén már se tárca, se készséges cigányember.

2013. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dick Esmen ***** válasza:
100%
A kínaiak utálják őket.A feketék szerintem nem különböztetik meg őket a magyaroktól.
2013. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Balassagyarmatra nemrég lett telepítve egy menekültközpont és a helyi lakosság zaklatása mellett az arabok-négerek folyton harcban állnak a helyi cigányokkal leggyakrabban a Tesco parkolójában vagy bent az épületben.
2013. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Van egy félig magyar, félig fekete ismerősöm, utálja őket, a stílusukat, hogy lopnak, kötekednek és legfőképp azt, hogy ha meglátják, ordítanak, hogy mivan veled tesó..
2013. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok. Régen engem is tesóztak/cigányoztak pedig ázsiai vagyok, de 20 éve még minden nem magyar cigány volt esetleg kínai, azt is utáltam, de legalább nem cigánynak néztek.

Oviban a magyar gyerekek kiközösítettek, valakinek a szülei is tiltották, hogy a sárgával/cigánnyal barátkozzon. Ahol volt cigány azzal tudtam csak szóba állni, akkor még nem volt bajom velük.

2013. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy indonéz ismerősöm mondta, hogy eddig ahányszor cigányokba botlott kis hazánkban, azok folyamatosan le akarták húzni pénzzel. Amikor meg nem adott nekik, akkor szidalmazták, és követték az utcán. Egy afrikai évfolyamtársamat meg kirabolták a vonaton, szintén cigányok. Van mellettünk egy kínai kisbolt, a tulajnak már szintén rengetegszer meggyűlt a baja a cigányokkal mert loptak tőle gyakran. Szóval nem puszipajtások egyik nációval sem.
2013. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Négerek is, a cigányokat utálom.

A négerek tök normálisok a cigányok beléjük is kötöttek a vonaton többször láttam, kötözködnek állandóan a cigányok mindenkivel.

2013. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!