Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal már megint a...

A baloldal már megint a bűnözők mellé áll, de miért, mit akarnak elérni ezzel?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 13. 16:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Pedig ez az ember csak kimondta az igazságot.
2013. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Miért nem fogadnak be a villájukba pár ilyen "kirekesztett, elnyomott" családot? Mi fogalmuk van ezeknek mi folyik vidéken, főleg Keleten?
2013. jan. 13. 16:28
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Őket nem érdeklik a cigányok, nekik csak a liberális szavazók kellenek.
2013. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 tetro ***** válasza:
79%
Bayer is villában lakik... Egyébként szerintem senki sehol nem állt ki a bűnözők mellett. Vagy aki Bayerrel nem ért egyet, az már bűnpártoló (bűnöző)? Mert akkor nagyon sokan vannak ebben az országban...
2013. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19%
A Demokratikus Kommunisták szerintem lejáratják az ellenzéket. Én mindig is azt mondtam, hogy kár őket bevenni az egyeztetésekbe.
2013. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
20%

1. Bayer Zsoltnak igaza volt a cikkével, viszont nagyot hibázott azzal, ahogyan fogalmazott. Csak egy kicsit kellett volna visszább fognia magát, és a tartalom már átjött volna, és nem adott volna magán támadási felületet. Persze, ha éppen a figyelem felhívása volt a célja, akkor visszaszívom.


2. Ciki, hogy amikor meg akartam keresni a cikket, a google csak a mindenféle hírportálokon megjelent reagálásokat nyomta az arcomba, több percembe telt a valódi Bayer-cikk megtalálása.


Javaslom mindenkinek az eredeti cikket (keressétek is meg, hogy közben lássátok, mennyire igénytelen a magyar netes sajtó).

2013. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Persze, a baltás-gyilkos szabadon engedése a Fidesz részéről nem minősül a bűnözök pátyolgatásának... Egyes emberek szemellenzővel járnak!
2013. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%

Ha már ennyi a szabadidejük az elvtársaknak, nem lett volna konstruktívabb, ha meglátogatják a megkéselt áldozatokat, együttérzésükről és támogatásukról biztosítják őket és felajánlják segítségüket az áldozatok családjainak?


Miért nem vette senki a fáradságot, hogy az áldozatokkal foglalkozzon?


Velük mi lesz? Ők nem fontosak?


Ezért gondolják az emberek, hogy a gyilkosokat védik, mert a megkéselt magyarokkal nem foglalkoznak.

2013. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

"A baloldaliak valamiért imádják a bűnözőket , szeretik ha káosz van"


2006-ban ki hőbörgött az utcán, ki gyújtogatta a kukákat, melyik oldal? Melyik oldal?



"valahogy mindig a természetes dolgokkal mennek szembe."


A természetes dolgok azok, amik a tudomány törvényei szerint történnek. És bizony a baloldal a tudománypárti, míg a jobboldal mindenféle valóságellenes eszmékben (vallások, ideológiák) hisz.



"Például a legtöbb normális ember egyet ért abban hogy az ember a saját hazájában elsőrendű ,a bevándorlók pedig másodrendűek azaz ha én elmegyek Perzsiába akkor én alkalmazkodok hozzájuk."


Nincs olyan kategória, hogy "normális ember" csak az ókonzervatívok között. Ezzel az "elsőrendű" "másodrendű" dolgokkal, pedig csak a jobboldaliak értenek egyet. Vicces, hogy te, jobboldaliként ilyen dolgokat helyeslesz, de tiltakozol, mert ezek szerint a te kategóriáid szerint Ausztriában az "elsőrendű" osztrákok, kiírják a "másodrendű" magyaroknak, hogy ne lopjanak, illetve Romániában az "elsőrendű" románok, azt akarják, hogy a "másodrendű" székelyek, tanuljanak már meg 10 mondatot románul, és ne viselkedjenek úgy, mint a szeparatisták. Mellesleg nincs olyan ország, hogy "Perzsia".


"töröltette valamelyik bibsi."

"A bibsik szerint ez rossz és szerintük a bevándorló felsőbbrendű."


Érvek elfogytak, jön a (mellesleg illegális) zsidózás. Ezen már nevetni sem lehet.



Mindezek után megjegyezném, hogy Európában a jobboldal csak megtűrt dolog, mert amíg a sok fasiszta a Parlamentben ordibál és dísznáciként masírozik, addig se terrorcselekmények kitervelésén jár az eszük.

2013. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 tetro ***** válasza:
86%

19.14


Tudom neked még nem esett le, de már rég nincsenek oldalak, csak azok számára, akik beveszik ezt, és mindenképp úgy érzik valahová állniuk. Sokszor azt érzem, nem is igazán valahová, hanem valamivel szembe kell állniuk. Amikor viszont leírod azt, hogy a baloldalon mindenki bűnöző (wtf?), azzal olyan szintű butaságról teszel tanúbizonyságot, ami minden oldalnak csak a kárára válhat...

2013. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!