Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kikből áll a Nemzetellenes...

Kikből áll a Nemzetellenes Tisztelet Társaság?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
az mi?
2009. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tisztelet Társasága. Nyugdíjasok szervezete, akik az MDF-et támogatják, Dávid Ibolya meg (részben) az ő érdekeiket képviseli. Ez meg egy ebből képzett "poénos" átírás.


Tudod, mint amikor minden, ami zsidó, az elég teszünk egy ZS-t. Zsidesz (fidesz), Zsiget (sziget) stb. Kurucinfos szellemességek.

2009. aug. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Zsobbik, Zsona, Zsurucinfo, Zsarikád, Zsárda.
2009. aug. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg kihagytam a Zsindexet (Index).
2009. aug. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kifelejtitek "kis" smuckot, ő és a hátamögött állók azok ugye mind kifejezettem magyar emberek?
2009. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan baromságokat firkálnak!


Aki zsidó annak mi a baja ha zsidónak nevezik?

A tisztelet társaságának alapítói (nem a tagjai)nagy részt zsidók. Vagy én is rasszista vagyok mert lemerem írni azt hogy zsidó ? Akkor hogy nevezzem őket?

2009. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Shmuck A(u)ndor Michael Jaksonos. Neki ez a szerepe és mellette elnézik a másságát.

Az öregeket lehet vezetni és ékes példája ez a tisztelet társaságosdi, manipulációja a "politikának".

2009. szept. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!