Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hagyó Miklós menekül?

Hagyó Miklós menekül?

Figyelt kérdés
Szerintem Hagyó Miklós egyértelműen nyakig benne van a végkielégítési botrányban, ezért adta vissza nagy hirtelen a BKV felügyeletét. Olyan egyszerűen NINCS, hogy egy ekkora végkielégítésről senki nem tud. Ki írta alá? Ki utalta? Ti hogy látjátok?
2009. aug. 31. 19:24
 1/6 anonim válasza:
100%
Itt mindenki próbálja kihúzni a BKV-ből (is) amit még ki lehet,majd ha lebuktak,akkor még menteni a menthetőt.Hagyó pedig menekül a süllyedő hajóról.Aztán majd meglátjuk sikerül-e ezt is eltussolni,mint olyan sok mást,amiről fogalmunk sem lehet.
2009. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pályael-Hagyó Miklós :)
2009. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg a pite !
2009. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Süllyedő hajó. Ő meg nem a kapitány, legfeljebb valami elsőtiszt-szerű. Dehát MSZP, én így szeretem(?)...
2009. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na egyébként nem Hagyó adta vissza, hanem valahol, valakik úgy döntöttek, hogy ez most így legyen. Mondjuk neked a munkahelyeden a feladatkörödbe tartozik a kertészek felügyelete. Van olyan, hogy lemondasz róla, "visszaadod" ha egyszer ez a munkád? Akkor ezután miért is kapja a fizetését? Így akarják eltussolni az ügyet. Az, hogy leváltsák, vagy lemondjon túl sok, túl látványos lett volna, és azt se akarták, hogy semmi ne történjen, hát így most ez történt. De igazából nem ennek kéne történnie, hanem valami olyasminek, ami ebből a történetből jön ki:


Mai hír, hogy a BKV 18 milliót fizetett egy tanulmányért (kis összeg, erre fel se kapjuk a fejünket), ami azt javasolta, hogy a földalattit nevezzék át Luxus Line-nak, mert luxus környezetben fut, a fogaskereküt meg Green Line-nak, mert az meg zöldövezetben halad. Én meg ingyen javasolom, hogy induljon meg egy új járat, a neve legyen mondjuk Prison Line, mert ez a börtönbe vezetne.

2009. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Jobban is teszi.
2009. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!