Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan fontos Orbánéknak...

Miért olyan fontos Orbánéknak a hajléktalanok üldözése?

Figyelt kérdés
Miután az Alkotmánybíróság megsemmisítette a hajléktalanokat kriminalizáló törvényeiket, Orbán egy kamu konzultáció után ezeket be akarja írni az alaptörvénybe. Addig is, kamuból kordonokat helyeztek el a nagyobb budapesti aluljárók falai mentén azzal a felirattal, hogy munkaterület. De senki nem végez semmilyen munkát. A kordonok mellé kordonőröket is állítottak. Én ezt a Nyugati aluljáróban láttam, de azt olvastam, hogy a többi nagyobb aluljáróból is ugyanezzel a trükkel szorították ki újra a hajléktalanokat, akik így nem tudnak letelepedni. Ér ennyit ez az egész?

2013. jan. 24. 17:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
77%
Látszatintézkedések. Mint amikor az ágyad alá sepred a koszt. Bezzeg a fizetést azt felveszik.
2013. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
84%

Sajnáljuk a hajléktalanokat mert sok van aki önhibáján kívül került az utcára, de egyrészt rontják az amúgy sem túl szép aluljárók látványát másrészt vannak hajléktalan szállók (tudom meglopják egymást stb..nem kell bemutatni)

De lehet,hogy egy szívtelen köcsög leszek egyesek szemében de engem zavarnak.Zavarnak,mikor kéregetnek,mikor kiírják a dumáikat,hogy beteg és nem tud pénzt szerezni (persze valahonnét neki is kell, értem én) de ez igazából még elviselhető lenne,csak mikor beszólogatnak meg késelgetnek vagy rabolnak, na az már gusztustalan.S bárki bármit mond sok ilyen van...

2013. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarnak, de nem ez a megoldás.
2013. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
70%

Az ellenzők hogy oldanák meg ezt a problémát?

Ideje lenne már tenni valamit, mert nem lehet végig menni a városon anélkül hogy nem botlanál mindig bele egybe.

Persze aki beszól az nem utazik nyáron a 4,6-oson az 50 fokba, és nem ismeri a helyzetet.

Fogadd be vagy támogasd őket, de valamit ideje lenne már kezdeni velük mert szégyen ami most van.

2013. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Mert a közvéleménynek bejön a földön fekvők rugdosása.


Orbán pedig, ha kenyér már nincs is, legalább cirkuszt folyamatosan biztosít a népnek.

2013. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
46%
Elég szégyen hogy így akarják kiszorítani szerencsétleneket(Már amelyik nem tehet róla).Ezt is a kormánynak köszönhetjük hogy ilyen is létezik.A segélyosztásról nem híresek.Hiszen 22800ft is mire elég .Nyugalom egyre több hajléktalant fognak látni ha így halad a kormány.És nemcsak a hajléktalanokat üldözi ,hanem a munkanélkülieket is.Arra van pénze a kormánynak hogy egy kormánytag 1,5 millió ft havi keresettel rendelkezzen. Ha az adója 1 %át átadná a szerencsétleneknek (segélyként) mindjárt nem lenne egy hajléktalan sem ....
2013. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Mert látványos.
2013. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem, hogy a hajléktalanok az igazi gondok hanem a kormány az! Az egész Orbán kormány egy vicc. Talán munkahelyeket kéne teremteni amiket amúgy is megígértek. Ahhoz képest sehol semmi.
2013. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
59%
Mondjatok más megoldást, emberi jogok dicső védelmezői!
2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjatok más megoldást, emberi jogok dicső védelmezői!"


Olyan jogi és gazdasági környezet megteremtése, ami segíti a munkahelyteremtést, nem pedig akadályozza. Sajnos a jelen kormány a munkahelyteremtés legnagyobb gátja.

2013. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!