Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 23 évesen még nem késő elkezde...

23 évesen még nem késő elkezdeni a politikai életet?

Figyelt kérdés
Eddig csak álmodoztam, de most úgy döntöttem, hogy megértem rá és belépek az egyik pártba. Tehát akik vitték valamire, nagyobb emberek, nem korábban kezdtek ennek neki? Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 2. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Általában 30 éves korukig tanulnak, és csak aztán jön a többi.

Persze ha neked elég egy olyan párt is amire csak a család és néhány barát szavaz, az meg lehet,de csak így,hogy na holnaptól politikus leszek, na így nem fog menni.Bonyolultabb ez.

2013. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem álmodozz tovább, mert nem egészen úgy működik ahogy te képzeled. Ez nem egy szakma amit kitanulsz, jó vagy benne, küldesz egy önéletrajzot és felvesznek. Ide hatalom kell, ahhoz meg karizma, tenni akarás. Már fősuliban HÖK tagnak lenni, meg Fidelitasnak, meg ilyesmiknek, szervezkedni, reformálni, agitálni, lobbizni, meghívni, meghívatni, ismerni, beszélni vele, vállalkozni, pénzt adni, pénzt kapni, szívességet kérni, átverni, bemocskolni, perelni, stb, stb.


Ezekkel hogy állsz?

2013. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az elő van írva, hogy HÖK tagnak kell lenni? Vagy akármelyik más amit felsoroltál? Nem hiszem. Főiskolára járok persze, és úgy vettem észre, ha akarom irányíthatom a z egész csoportot..de nem akarom mert ennek semmi értelme, mást akarok irányítani. Mondok egy példát, de tényleg csak példaként..Hitler volt hök tag? Ő még hajléktalan is volt..szóval nem hinném, hogy ezen múlna minden. Amúgy meg annyira nem tudnak érdekelni ezek a semmitmondó mai, velem egyidős kis alakulatok..csak remélem, hogy én nem vagyok ilyen nevetséges. :)
2013. febr. 2. 23:20
 4/15 anonim ***** válasza:
De valahogy hatalmat kell szerezned. Ez a politika alapja, erő kell. Nincsenek magányos farkasok. Persze, nem kell feltétlenül HÖK tagnak lenni, ez csak egy járható út. Csak valamit tenni kell. Mit tettél eddig vagy hogy tervezed?
2013. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat! Azért kérdezek mert nem tudom. Szóval ezekkel nem állok sehogy. Persze járok a Parlamentbe ritkán, vannak ismerőseim is, de ennyi. Nem vagyok egy nagy társasági lény, de kipróbáltam magam egy időben, és szerintem bármikor tudnám csinálni újra.
2013. febr. 2. 23:24
 6/15 A kérdező kommentje:

Úgy tervezem, hogy gyakornoki munkára jelentkezem majd az egyik pártnál hamarosan ( mindegy, hogy melyik párt nem ez a lányeg) És majd onnan tovább...Illetve be is lépek a pártba.

Évek óta gondolkozom ezen, nem hirtelen fellángolás.

2013. febr. 2. 23:26
 7/15 szántóvető ***** válasza:

Csalni lopni hazudni tudsz?ha igen akkor sosem késő.

de igen,a nagyobb emberek korábban kezdték.

viszont ha szorgalmas vagy felzárkózhatsz melléjük.

2013. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A politika teli van olyan fiúkkal akik hozzád hasonlóan az életben egy percet sem végeztek értékteremtő munkát egy gyárban vagy irodában.

Zéró élettapasztalattal majd te is bátran oszthatod az észt, hozhatsz nagyon jó jogszabályokat. Biztos lehetsz benne, hogy igazi pártkatona leszel, mert tapasztalat hiányában érdemi gondolatod nem lesz, a szakembereket pedig nem szokás meghallgatni.

2013. febr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Félreértesz, nem pártkatona akarok lenni hanem pártelnök. Persze nem másnap, hanem harmadik nap mondjuk.
2013. febr. 2. 23:33
 10/15 A kérdező kommentje:
Szakképzetlen vagyok az igaz..hát van mit tanulni az biztos. Amúgy dolgozom..és dolgoztam is, de nem gyárban vagy irodában.
2013. febr. 2. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!