Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolcsy családja állítólag...

Matolcsy családja állítólag részt vett a magyarországi zsidók és németek kifosztásában. Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 4. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, de ehhez Matolcsynak, aki 1955-ben született, semmi köze, és ha három év ámokfutása után emiatt törne ketté a politikai karrierje, akkor valami tényleg nincs rendben a világban.
2013. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:
42%
vagy igaz vagy nem,de ezt a hírt tartogatni kellett volna a kampányidőszakra.amatőr balos média :)
2013. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, de Orbán most akarja kinevezni Nemzeti Bank elnöknek.


Az 1. válaszra visszatérve nekem is az volt az első gondolatom, hogy na és, mi ebben a hír. De fene tudja, lehet, hogy számít ez is.

2013. febr. 4. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szeretem Matolcsyt, de nem emiatt..
2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Maltocsy bármennyire kontár is de ha emiatt ráfogják hogy antiszemita vagy emiatt vége lesz a karrierjének akkor a világ tényleg beteg.
2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Matolcsy is egy zsidó, nem értem a kérdést
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos most meg a magyarok kifosztásában vesz részt. Ez pedig engem jobban zavar.
2013. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A 7-es nagyon jó!
2013. febr. 4. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

A dolog csak annyiban érdekes, amire Ungváry is felhozza a dolgot, hogy Matolcsy nyilatkozatában tudatosan "szépítette" meg a magyar történelmet, hárítva a felelősséget, miközben személyes kapcsolatok révén tudnia kell, hogy a dolog nem gy nézett ki.


Közszereplőként ez a relativizálás és történelem-"szépítés" valóban elítélendő. Tehát nem a családja miatt kötött bele Ungváry sem, ahogyan most Matolcsy próbálná meg terelni a dolgot, hanem mert tudatosan ferdített. Ez meg nem szép dolog.


Ettől függetlenül még lehetne jó pénzügyminiszter, és akkor mondhatná az ember, hogy de legalább a feladatát jól ellátja, végső soron az a lényeg - de nem, sajna Matolcsy egy b.arom.

Ebben is, abban is,

2013. febr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Matolcsy felmenői nem számítanak, hogy kik voltak vagy mit csináltak, nálam minden újszülött tiszta lappal indul.


Viszont Matolcsy tett eleget az ország ellen, szóval szépen sározza nálam a tiszta lapját.

2013. febr. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!