Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az ipar...

Mi a véleményetek az ipar drasztikus zuhanásáról? Tündérmese?

Figyelt kérdés

Decemberben 7,6 százalékkal csökkent az ipari termelés volumene a Központi Statisztikai Hivatal előzetes adata szerint.


[link]


2013. febr. 7. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
A Mercedes nem zuhan.A luxusra van kereslet.Ami zuhan,arra nincs.
2013. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Mivel az országnak már nem igazán van saját nagyipara, ezért nem hiszem, hogy ez rajtunk múlott. De megnyugtatlak az én kisipari cégem termelt rendületlenül és hoztuk az ötéves tervet.:)) A családi földjeinken sem lett kevesebb a szotyi, a kukorica és dísznó is született bőven.
2013. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Én is termeltem bőven. Aki nem meg kösse fel magát. Ennyi.
2013. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hála az égnek,az én juhaim is kiválóan termelnek.De én nem állíthatom őket a falhoz,mint lakatos a csőfogót,na nem viszi a bárányt az olasz.
2013. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem ért meglepetésként. A következő egy évben sem várható nagy változás.
2013. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én is termeltem bőven. Aki nem meg kösse fel magát. Ennyi."


Jó'van, látom igazi magyarok vagyunk. :DDDD

2013. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tündérmesékkel az foglalkozik, aki ezt nem látja. Az ipari növekedésnek feltételei vannak. Pénz, szakértelem, akarat, hozzáállás, képesség és egyebek. Ezek persze nem egyformán állnak vagy nem állnak rendelkezésre, de összességében jelentősen csökkennek, ami összefügg az oktatás, egészségügy, hatósági eljárás és még sok egyéb terület züllésével.

A hatások persze térben és időben eltérők, akadnak, ahol a feltételek javultak, de nem ez a jellemző.

2013. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Az jó volt amikor nőtt az ipar? Mikor is nőtt az ipar? Ja igen, amikor háború volt kibontakozóban, vagy amikor szocializmus/kommunizmus-nak nevezett "mesevilág" volt IMF hitelből, amit még mindig törlesztünk.
2013. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!