Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttatok már cigányokat...

Láttatok már cigányokat tüntetni, demonstrálni?

Figyelt kérdés
Nem félelemkeltés miatti kivonulásra gondolok, hanem pl.a munkához való jogért.Nem veszik észre,hogy az őket képviselők nem tesznek értük semmit? Ha annyira szeretnének dolgozni, miért nem harcolnak közösen ezért.
2009. szept. 6. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen,de nem a munkáért.
2009. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Még nem, de olyant már láttam, aki - akármit is, de - dolgozott. Egy környékbeli például jól főz, és kifőzdéje van, igaz, hogy nem sokat készít, és el is fogy, és nem éppen a legkorszerűbb, csak éppen amit megtehet a körülményeihez képest, de legalább megdolgozik érte, és megteszi, amit kell és nem mástól várja a sült galambot.

Egyébként se értük se másért nem fogja senki kivívni a jogokat, még a munkáért se. Itt mindenkinek egyénileg kell kikaparnia a gesztenyéjét, aki másra vár, és megteheti, az egyedül a politika...

2009. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, segélyért a polgármesteri hivatal előtt!
2009. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, láttam...azért tüntettek, mert a gárda meg merészelte koszorúzni a város egyik emlékművét...
2009. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Én sem voltam tüntetni, meg demonstrálni. Elvégzem a munkám, otthon is elvégzem a kötelességeimet, és ha van időm pihenek, nem pedig székházakat gyújtok fel, meg tankokat kötök el, és rendőröket sem provokálok.

Biztos én nem vagyok elég magyar. Meg azok a tisztességesen dolgozó cigányok sem, akik ugyanígy gondolkodnak mint én.

Mi értél eddig el bármilyen demonstrációval?

Max akkor vonulok ki, ha kapa kasza kézben és kiszedjük a szarokat a parlamentből.Ennek így nincs értelme.

Felesleges ilyen provokáló kérdésket feltenni, hisz tudjuk hogy nem minden zsidó szemét, nem minden cigány bünőző, és nem minden magyar különb ezeknél....

egy magyar

2009. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
78%
Az kellene még ide!Nem elég csak a jelenlétük?! Lassan nem Magyar, hanem cigányország lesz a miénk...Joguk van dolgozni,csak ők nem arról híresek.
2009. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Én nem láttam őket demonstrálni, csak egyszer amikor Siófokon felvonult 2-3 száz maffiatag cigány, kardokkal...
2009. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

ma 11:42


Persze azokat nem verte szét a rendőrség.

2009. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

11:38

Nem provokációnak szántam a kérdést, csak tegnap láttam a cigányvajda fiának az esküvőjét, és nagyon szomorúnak tartom, hogy egyesek ennyire gazdagok, a másik meg munkát sem kap, mert cigány.Nem vagyok rasszista, nagyon sajnálom azokat a cigányokat, akik szívesen dolgoznának, de az általunk is ismert okok miatt nem kapnak munkát. Itt lenne dolga a cigányvajdának!!!

2009. szept. 6. 12:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Lakatos Atilla cigány vajda rajta van a apeh listáján ADÓTARTOZÁSSAL szóval amit láttál esküvőt az adózók fizették!ilyenkor nem mennek foglalni,csak ha egy átlagos embernek dől be a hitele akkor rögtön mérlegelés nélkül kipakolják!Rohadt korrupt politikusok!bocs az off ért
2009. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!