Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekesség! Miért van az,...

Érdekesség! Miért van az, hogy a gondolkodó, nyitott emberek 70-80 % pont között mozognak?

Figyelt kérdés

Vagy oldaltól független az emberek demagógiák alapján pontoznak, vagy lusták olvasni esetleg gondolkodni? Engem személy szerint nem érdekelnek a pontok.

Miért írja felül sokszor az egyén logikáját a demagógia ?


2009. szept. 6. 10:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert itt szimpátiapontozás megy. Mert sokan képtelenek elfogadni mások véleményét vagy azt, ha másnak van igaza, vagy éppen a hülyeség mellett is kiállnak minden áron. Apám is ilyen ember, ő speciel erőszakot is alkalmazott ellenem, még szerencse, hogy itt az internet csak virtuális, mert egyébként kődobálások lennének vagy valami hasonló.
2009. szept. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
mert a gondolkodó, nyitott emberek általában nem at írják, amit a tömeg hallani akar, és ami után az emberek birkamód mennek, hanem saját véleményt, gondolatokat, akkor is, ha tudja, hogy az nem feltétlenül fog tetszeni mindenkinek...
2009. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb embernek nem számít a logika, mivel képtelen belátni a logikai összefüggéseket a dolgok között. A fejükbe vették hogy x vagy y, és aki mást mond azt lepontozzák FÜGGETLENÜL a mondanivalójától! Már csak ha elő is fordul egy-egy meghatározott szó a szövegben leereszkdik a vörös köd és nyomják a lepontozást. Ez van ezt kb le kell sz*rni.
2009. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha valaki példát ír, az se tetszik ám a tömegnek, mert azt ők nem hiszik el, hogy olyan létezik, á, az lehetetlen...
2009. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%
Én oda jutottam, hogy büszke vagyok rá ha az idióták lepontoznak.
2009. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

Én sosem azt nézem ki hány %-os. Belemész egy kérdésbe és a sok alul képzett, primkó lepontoz. Van aki végig sem olvassa a válaszokat csak szavakat emel ki, és az alapján pontoz, holott ott akármi is lehet :D

Szerintem nem ezen a oldalon fog eldőlni, hogy ki milyen.

A másik meg, hogy egy kérdésben x,y,z lepontoznak mondjuk engem, aztán egy másik kérdésben meg egyet értünk és ott meg fel. A névtelenség velejárója :)

2009. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert olyan véleményt írunk, amit nem képesek elfogadni. A többség primitív. Velük másképp kell beszélni, mint az értelmesebb emberekkel. A valós életben tudok velük kommunikálni,itt egyszerűen nincs kedvem.
2009. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Konzekvencia : aki nem az oldaltól függő közízlésnek felel meg, az ne menjen politikusnak!

De akkor hová jutunk, ha nem a logika a tenni akarás és tudás értékelhető az emberek szemében, hanem a demagóg ideologizálás „távvezérelt” ördögűzés!

Én jobbikos vagyok, de bár a nevünkben benne van a jobb- szótag, még is az egyik alapelvünk hogy nincs elkötelezett oldal csak a nemzeti érdek!

Sokszor át süt hogy ha kiírom a lap aljára hogy jobbikos , sokan el sem olvassák.

Ez tapasztalat mert hasonló kérdésre , hasonló válasszal teljesen más eredmények jönnek ha ott a szignó! Hogy sokan csak tinédzser lázadóknak tartanak bennünket, miközben a legradikálisabb, és oldaltól független átgondolt és kivitelezhető terveink vannak a Magyar felemelkedés megvalósítására. Hogy el sem olvassák sokan, hogy mit is szeretnénk és csak rasszista jelzőket címkéznek. Pedig csak "ablak ,jobbik.hu , clik"

De akkor mitől is várnak sokan változást?

Félelmetes! DJ

2009. szept. 6. 11:38
 9/36 anonim ***** válasza:
82%

Igen ez így van. Főleg itt politika kategóriában. Minden csak szimpátia alapján megy.

pl. ha Fideszes vagy, 85-90% között lehetsz,

ha jobbikos, vagy mszps akkor meg 60-80 % között

mondjuk ez nem ilyen egyszerű, de valahogy így működik.

2009. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, itt akkor lesz változás, ha az emberek készek lesznek összefogni, függetlenül attól, ki milyen csoportosuláshoz húz.


Én 10 éve énekelek gospel kórusban, egy katolikus templom ifjúsági énekkaraként indultunk, aztán kinőttük magunkat, bár még mindig szoktunk miséken is énekelni. Viszont ahogy telt az idő, volt, aki elment, vagy mert elfáradt, vagy mert nem volt több ideje, vagy kedve, vagy energiája, vagy mert máshova sodorta az élet, a munka, a család, és lettek új tagok. Mára egy olyan kórus és zenekar vagyunk, hogy van köztünk római katolikus, nem csak abból a templomból, ahol indultunk, hanem szomszéd kerületekből, más településről is, evangélikus, és olyan is, aki meg sincs keresztelve. Úgy tudunk együtt működni, hogy azt nézzük, ami összeköt, van egy közös cél, amiért hajlandók vagyunk együttműködni, van 4 szólam és a hangszeresek, és annak úgy kell szólnia, hogy a közönség csak lessen, és azok is elismerhessék, akik eleinte semmit nem várnak tőlünk. Ez sikerül is, de rengeteg munkával jár és azzal, hogy készek legyünk együttműködni.


Na, valami ilyen kellene ahhoz is, hogy ez az ország felemelkedhessen poraiból. Tűzzük ki a célokat, nevezzük meg, mit akarunk, és ne hagyjuk magunkat megvezetni, hanem fogjunk össze, mi, egyszerű emberek, akik az országot alkotjuk, ne a politikusoktól várjuk, hanem mi cselekedjünk, ha semmibe is vesznek minket, mutassuk meg, hogy hülyék azért nem vagyunk. Ha eleinte csak kevesen, de akkor is, majd szépen csapódnak még, és ne azt nézzük, ki hova húz, mert nem az a fontos, nem az az elsődleges.


Igen, bajban van az ország, de széthúzással semmit se érünk. Globálisan is nézhetjük, az egész Föld bajban van, ha az emberiség a határokat nézi. Élhető világot akarunk, akkor tegyünk érte.

2009. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!