Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet a magyar jobboldaln...

Hogy lehet a magyar jobboldalnak annyira fontos a hatalom hogy Magyarország közben elvész? A szemünk láttára vezetik be a diktatúrát de ők csak a baloldallal és ellenségképzéssel vannak elfoglalva.

Figyelt kérdés

Hogy nincs már véleményszabadság -internetes kommentelőket jelent fel az ügyészség,

hogy nincs sajtószabadság baloldali médiát rendeleti eszközzel akarnak felszámolni,

hogy nincs vallásszabadság törvényekkel tiltanak be vallásokat,

hogy visszamenőleges hatállyal törvénykeznek,

hogy a nép által nem szentesített alkotmányt sóztak a magyarokra,

hogy magánvagyonukból forgatnak ki embereket magánnyugdíjpénztár elrablása,

hogy kisöpörték az önkormányzatok kasszáját,

hogy az alkotmánybíróság jogköreit korlátozzák,

hogy semmibeveszik a népszavazás döntéseit a tandíjról, a kettős állampolgárságról,

és közben úgy államosítanak mint a kommunisták '46-ben !!



2013. febr. 19. 15:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
32%
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=WYe.. Na ez a Fidesz feladata,rendet vágni az ősközösségben...és talán a Jobbik folytatja.
2013. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

#10-es. Az ugye fel sem merül benned, hogy jogerősen elvehetik a vagyonodat. Hogy jogerősen bármikor lecsukathatnak. Hogy jogerősen kirúgathatnak az állásodból, elvehetik a vállalkozásodat. Csak rajuk múlik, akarják-e. Ezt hívják diktatúrának.

Én nem szeretném, ha jogerősen beléphetnének az ajtómon, ha megszabják, mit mondhatok, ha a véleményemért jogerősen hátrány érne. Azt szeretném, ha a hatóságnak ugyanúgy meg kelljen küzdenie az igazáért, mint nekem. Nem azért küldheti rám jogerősen az adóshatóságot, mert kétharmada van, hanem azért, mert jogerősen bizonyította, hogy különben nem fizetem az adótartozásomat (amelyről jogerősen bizonyította, hogy van).


Mindössze ennyi a kettőnk véleménye között a különbség, a többiben feltehetően egyetértünk.

2013. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Csak egy kis politikai ismeret kell ehhez.Amíg van ellenség(kép) addig a nép nem törődik a sorsával.
2013. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%
Erre a kérdésre ne válaszoljatok, mert úgy látom, hogy minden komolyabb hozzászólónak, aki más véleményen van mint a kérdező az értékelése nullára csökken, habár én azt nem tudom, hogy hogy csinálja.
2013. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Néztem egy hozzászóló volt aki tényleg a felsoroltakra reagált. Más véleményt tiszteletben tartom főleg ha megválaszolja a kérdést. Tehát csak én értékeltem kérdést? Érdekes a tények mást mutatnak. Engem arra neveletek hogy ha másoknak nem tetszik is elmondjam az igazat és kiálljak mellette. Ez kérdéseimben és hozzászólásaimban is megmutatkozik. Látom neked fontosabb az értékelés és ezt terjeszted másoknak is. Hmm
2013. febr. 19. 23:10
 16/31 anonim ***** válasza:

#14! Most, hogy így említetted, alaposabban végignéztem a válaszokat, különös tekintettel a szempontodra. Formálisan még igazad is lehet. De ha kicsit mélyebbre ásunk, többet is észrevehetünk. Ahol magasabb a %, van érv. Nem egyformán erős, nem egyformán alapos, és ki többet, ki kevesebbet mondott. De mondott valamit! Úgy tűnik, ha nem is egyformán, ezt a mostani olvasók díjazták. Ahol alacsony a %, az szintén nem egyformán fogalmazott válasz. Nem a bántás a célom, hanem az elemzés. Ott nagyon kevés az érv. Inkább szólamok. És gyűlölet. Az díjazták a legkevésbé. Hogy itt általában egy oldalról érkezett, a véletlennek tudom be. Van olyan kérdés, ahol a pontozás kizárólag nézőpont alapján történik, a tartalom lényegtelen. Lehet, hogy a kérdésfeltevés minőségében kell keresni a különbséget? Nem tudom. Mélyebb gondolkodást és több adatot igényelne a válasz.

Azért az mégis jó érzéssel tölt el, hogy nem süllyedünk egy bizonyos minimum alá. Kár , hogy már csak ennek örülhetünk.

2013. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

2006-ban az ellenzékben lévő Fidesz is illegitimnek kiáltotta ki az MSZP kormányt azért, mert állítólag mást tett, mint amit ígért. Nos a fent felsoroltakról szó nem volt a 2010-es kampányban, sőt én valami drasztikus adócsökkentésre emlékszek, de mindegy...

Ha akkor az MSZP lépi meg azokat, amiket a kérdező felsorolt, már rég kitört volna a 3. világháború.


Diktatúra? Nos nem tudom, de nagyon úgy tűnik, hogy ennek a népnek balról semmi, jobbról bármi jöhet...

2013. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Magyarország közben elvész?

A balosok alatt, már rég megszűnt volna létezni.

2013. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
8 évig ők voltak, mégse szűnt meg létezni. Sőt akkor még volt Malév, Magyarország a nevében legalább köztársaság volt, más volt az adórendszer és minden mutató szerint jobban éltek az emberek (leginkább a többkulcsos adó miatt), nem volt ez az őrült pénzhajhászás sok új adóval, és nem akartak mindenáron mindent államosítani. Egy néhány példát írhatnál, hogy mitől jobb nekünk most, 3 év után...
2013. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Azért kell a sok adó,mert a lyukakat amiket csináltak az előzőek, nem lehet betömni más különben!Azért rosszabb még most,de majd jobb lesz ez biztos.Lásd, az adósság csökkent.
2013. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!