Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Csatáry...

Mit gondoltok a Csatáry ügyről? A szlovákok fogják magukat és sunyiban életfogytiglanra ítélnek egy 100 éves magyar bácsit mert kivégezni nem akarják?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 28. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ezzel kell szórakozni még 70 év után.
2013. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Biszku Béla meg köszöni szépen, jól van.
2013. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Főleg hogy a kommunizmus/szocializmus még jóval aktuálisabb is és érezteti is hatását a mai világra... a rövid nyilas uralom meg lezajlott, mikor az országot kiszolgáltatták a németeknek és az oroszok "felszabadítottak" minket...
2013. márc. 28. 16:05
 4/9 bumbi02 ***** válasza:
45%
Azért érdekes, hogy Kurucaink megint ellentmondásosak önmagukkal. Míg Csatáry esetében a korra hivatkoznak sokan, hogy miért kell előrángatni 70 évvel később az egészet (amivel valahol egyet is értek, nem értem hogy miért most kell elővenni az ügyet, és miért nem lehetett mondjuk rendszerváltáskor legkésőbb) , addig Biszkut felakasztatnák. Se a Biszku üggyel, se a Csatáryval nem értek egyet, nem értem 90 és 100 éveseket minek kell már zargatni. Más felől a józan ész azt mondja, hogy a törvények mindenkire vonatkoznak, és mindenki feleljen a tetteiért. Csak jó lenne ha a kurucok már egységesen vallanák ezt, nem pedig Csatáry ügyben korra hivatkoznának, Biszkunál meg igazságérzetre.
2013. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hivatkoztam semmire bumbi. Biszkut ugyanúgy békén hagynám. Mindenkit aki ötven évnél régebben követte el tettét amnesztiában részesítenék.
2013. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Ha egy ember bűnt követett el akkor feleljen a tetteiért akár 100 évesen is.

-egy kuruc-

2013. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rémuralom ***** válasza:
Nem akarás kérdése. Az EU-ban nem sújthatnak senkit halálbüntetéssel.
2013. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most nem értem, hogy mi bűnt követett el. Állítólag részt vett 15 ezer zsidó deportálásában, hogy elvigyék őket dolgozni és mert ezt a parancsot kapta.
2013. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te azt a parancsot kapod, hogy erőszakold és öld meg az anyád, az nem bűn, mert parancsra tetted? A parancsra elkövetett bűn is bűn.
2013. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!