Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te elviszed a Jobbikos lakossá...

Te elviszed a Jobbikos lakossági fórumra nagyit meg papit, anyut meg aput?

Figyelt kérdés

A fiatalok internetfogyasztók. A világképüket nem a hagyományos médiumok, tévék, rádiók, újságok formálják, hanem a világháló. A világháló pedig a legszabadabb médium. A hagyományos médiumokban az van, amit az azt irányító tulajdonos és a mögötte álló politikai erő megenged, az interneten meg minden fent van. A fiatalok így szabadon juthatnak információhoz, és ez alapján dönthetnek, míg az idősek nagy része ki vannak szolgáltatva a tévének, a rádiónak és újságjaiknak. Hozzájuk ezáltal a Jobbik alig jut el, és az a kevés is erősen torzított, lejáratott. Persze, hogy ezután nem is kíváncsiak ránk. Pedig én azt állítom, hogy ha az idősek is megkapnák ugyanazokat az információkat, mint a fiatalok, akkor a népszerűségünk ott is jelentősen megnőne – jelentette ki Vona Gábor.


Mit lehet tenni? Nyilván azt nem várhatjuk el, hogy hirtelen minden nagyi elkezd majd netezni. Azt is látni kell, hogy egy bizonyos korban az ember már amúgy is nehezen vált pártot. Aki többször szavazott már a Fideszre, MSZP-re, nagyon nehezen módosítja a véleményét. Egyetlen lehetőségünk van, hogy érdemi fordulatot érjünk el. Ez pedig, hogy ott lépünk, ahol tudunk. Vagyis a fiatalokon keresztül. Ugyanis sok fiatalnak sok nagyija van. Akkor adja magát, hogy nekik kell meggyőzni a saját nagyszüleiket.



[link]


2013. ápr. 4. 12:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Én már meggyőztem a családot.

Nálunk mindenki Jobbikos és a Jobbikra fog szavazni.

Mert a legjobbik.

2013. ápr. 4. 12:26
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Dehogy viszem el a szüleimet! Nem őrültem meg! A Jobbikra még akkor sem szavaznék, ha nem lenne más párt az országban. Akkor inkább jöjjön vissza az MSZP, de a Jobbikra kizárt hogy valaha is ikszelek. A környezetemben egy Jobbikos nincsen, mindegyikünk Fidesz szavazó.
2013. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
hogyne....jobbik előre...irány az államcsőd!!!!!!
2013. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk már Jobbikos a család.A Fidesztől pártoltunk át a Jobbikhoz.


Az előző rendszerben kuláknak számított a családom , kizárt hogy a kínzó , gyilkos párt utódpártjára az MSZP-re szavazzunk.

Ezeknek épp olyan hülye egyenlőségmániájuk van mint az MSZMP-nek , csak úgy mint régen , itt is vannak az egyenlőbbnél egyenlőbbek.

2013. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
szarban leszünk gyerekek ha jövőre nem a jobbik nyer...
2013. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Miért lennénk szarban?


Csak mert a nyugatnak nem fog tetszeni?

És?


Ideje lenne már kihúzni a nyelveket a nyugat seggéből , több mint 20 éve be van szorulva oda.


Egyébként is , Európa halálra van ítélve , dönthetünk hogy egy elcseszett multikulti vadliberális országban élünk vagy egy klasszikusan liberális Magyarországon.

2013. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
ember, olvasd már végig rendesen, mondom szarban leszünk ha jövőre NEM a jobbik nyer...
2013. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

"hogyne....jobbik előre...irány az államcsőd!!!!!!"


A Fidesz és az MSZP már államcsödöt csinált!


"Nyilván azt nem várhatjuk el, hogy hirtelen minden nagyi elkezd majd netezni."


A nagyik klub rádiót halgatnak ahol tömik a fejüket hazugságokkal!

2013. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ilyesmire nem nagyon volt szükség :) Apum magától belátta, hogy a Fidesz is mekkora sunyi, az MSZP-ről meg már régóta lehet tudni, hogy az acsarkodó hataloméhes Kádárporontyok pártja. Egyedül nagymamámat kellett meggyőzni, mivel politológiát tanulok nem volt nehéz ;)
2013. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

5 Válaszoló!

Elnézést.


Kapkodtam , nem olvastam végig.


Így van , valóban szarban leszünk ha legkésőbb 2018-ban nem nyernek.


Szerencsére egész Európában erősödnek ezek a pártok , nagyon remélem hogy az EU parlament hatalmi térképe is át fog rendeződni.

2013. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!