Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye nem csak amiatt indult...

Ugye nem csak amiatt indult ilyen durva hajtóvadászat a pécsi támadó ellen, mert Páva Zsolt politikus lányát támadta meg?

Figyelt kérdés
Rendben, ott volt még Bándy Kata, elismerem, bár ő meg ugye a rendőrségnél dolgozott. Egy teljesen átlag polgár miatt is így felhördülnének a zsaruk? Mert ha minden cigányt ennyire megreguláznának, szerintem hamar rend lenne itt!

2013. ápr. 7. 11:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha más lánnyal történt volna ez a támadás,akkor is keresnék a rendőrök az elkövetőt.De nem lenne ekkora hír ha nem egy közismert ember ember lányáról lenne szó.Az is lehet nem olvashattad volna sehol,mert ilyesmi szerintem heti rendszerességgel történik valahol az országba.
2013. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Páva esetében visszanyalt a fagyi. Ő a cigányok nagy védőszentje, szerinte nincs cigánybűnözés.

Hát most a saját bőrén tapasztalta. Ezután remélem megváltozik a véleménye.


És igen, ha téged vagy engem vernek meg a cigányok, nincs hajtóvadászat, ha egy főmuftit vagy hozzátartozóját, akkor az egész yard nagy erőkkel nyomoz.

Ja, és akkor is ekkora felhajtás volt, mikor az egyik cigány felrobbantotta magát kézigránáttal. Akkor is ment a hajtóvadászat és milliós vérdíjat tűztek ki az állítólagos elkövető fejére.


Ha Mari nénit kirabolják, bántalmazzák a cigányok Alsómocsoládon, szerintetek lenne hasonló ügy?

Ugyan már...

2013. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Az előbb azt írtam ha más lányával történik akkor is keresnék.Viszont abban igaza van az utánam válaszolónak,hogy nem akkora erőkel keresnék a rendőrök mint ebben az estben.
2013. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Minden nap történik ilyen biztosan. Mindegy, ez az "ember" most rossz lóra tett.:) Megérdemli, hogy megbüntessék.

Így kéne minden esetnél, de a rendőrök nem érnek rá mert a szabálytalankodó autósokkal, kerékpárosokkal vannak elfoglalva, na meg a rendezvények biztosításával. Ezek fontosabb dolgok mint a bűnözők üldözése biztosan. Az is lehet, hogy jövedelmezőbb.

2013. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Azért is.


Itt a közelben december végén ,Ádernak a valakijének a házát rabolták ki a dakoták.

A rendőrség kapott egy hívást "fentről" hogy XY órájuk van megtalálni a tettest.


Hogyha nem a politikusnak a valakije akkor nincs úgy keresve...

2013. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Páva zsolt megragad, minden lehetséges médiumot, jól teszi... Szerintem ezt csinálná minden apa az ő helyében!

Attól, hogy ő képviselő még hírértékkel is bír a médiában, így még több figyelmet kaphat ez az ügy ...

Ha már minden rezzenésüket figyeli a média, akkor azt hiszem ilyen esetekben se fognak csendben maradni ..

Győzike új kutyát vett vagy egyik celeb új naptárat csináltatott hírek mellé bőven elfér az ilyesmi ...

2013. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem kívánom senkinek, de legalább akkor nagy erőket vetnek be, ha egy fejes hozzátartozójával futnak össze cigányok.
2013. ápr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A 7-es gyönyörűen leírta! Nem tudom hány éves, meg mit dolgozik, de bár ilyen emberek irányítanák az országot... Egyébként ha minden cigány által megtámadott magyar ügye ekkora visszhangot keltene, itt hamar rend volna, az 100%. Ez a legundorítóbb, legocsmányabb dolog. Éjjel, hátulról megtámad egy egyedül sétáló lányt, hogy megerőszakolja. Miután ez nem sikerül, jól véresre veri és szétszaggatja a ruháit, had csesszen már ki akkor is egy magyarral, mindenképpen. Azonnali halálbüntetésre ítélném az ilyen rohadtat. Ám talán végre eljött az Igazság pillanata, hogy épp egy polgármester lányát éri ilyen. Már csak pár miniszteré hiányzik. Eddig a politikusok amúgy sem éltek valóságban. Bár villák, luxusautók, testőrök között nekem se lenne fogalmam az igazi világról. Csak ne pofáznának már... Hány apa köszönheti a lánya halálát ezeknek a tetveknek, amiért éltetik a cigányokat. Az összes ilyen politikust összezárnám azokkal az apákkal egy fallal körülvett részre.
2013. ápr. 7. 12:55
 9/20 anonim ***** válasza:
Részben azért. De nem bánom csak akkor legközelebb ha Mari nénit megverik akkor is legyen hajtóvadászat és rövid úton bent találja magét a még kint lévő magyar cigánysága a rácsok mögött.
2013. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Pro Patria ***** válasza:
47%

Szita Bence politikus fia volt?


Vagy ez az eset?:

https://www.youtube.com/watch?v=URkp6R7bazY

Egy héten belül meglettek az elkövetők, "pedig csak" egy telefont loptak el.


"Ezentúl remélem kizárólag politikusokat és családjukat fogják rabolni, erőszakolni, ölni a cigányok."

- Én meg azt kívánom, hogy senkit.

2013. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!