Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz h a romákat...

Mit szóltok ahhoz h a romákat akarják támogatni, de a fogyatékosoktól meg elveszik a pénzt?

Figyelt kérdés
mindenhol azt hajtogatják h a romákat integrálni kell s nem szelektálni, meg biztostani nekik munkát, de a vakoktól meg pénzt vesznek el! Engem felháborít!!!
2009. szept. 22. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Engem is mélységesen felháborít.
2009. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Ez felháborító

szégyen !!

2009. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Forrásokat kérek. (Azt hallottam, hogy roma származású diplomásokat akarnak magasabb pozíciókat biztosítani, de arról, hogy a vakoktól pénzt vonnának el, egy szót se hallottam.)
2009. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Mit vártál? ez a kormány mindig is a cigányokat és az inaktívakat támogatta.
2009. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

Nem csak pofátlanságból csinálják.

Amit el akarnak vonni az azt a célt szolgálja javarészt hogy a közintézményekbe a mozgás és látás csökkentek vagy sérültek tudjanak közlekedni és tájékozódni.

Rgo- Ha nem tudják ebből a pénzből felmérni az igényeket

(ami Eu szabvány) akkor nem tudják lehívni az a

2000 000 000 sem ami a kivitelezésre kell.

Ez jól jellemzi az a szemét jellemüket ami ezeknek az embereknek és testvéreinek az üzleti "lehengerlő, minden gáncsot megengedő , hátulról támadó" jellemét mutatja.

De szerintetek miért adtak 60mill Eurót Vietnámnak?

Talán csak ne azért hogy megágyazhassanak a saját síbolt pénzeiknek? Aljasul a mi pénzünkből még ezt is.

2009. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Észre kéne már venni aki akar integrálódni a Magyar társadalomba már megtette,És nincs velük baj.A baj azokkal van akik ezt nem látják be és mindent elnéznek a bűnözőknek.Inkább a fogyatékosokkal kéne törődni nekünk is egészségeseknek,minap láttam egy szegény lányt egy iskola lépcsőjén szenvedett fel két mankóval,dögnehéz táskával a hátán,mellette a lépcsőn ült néhány fiatal és röhögcséltek,odamentem segítettem felvinni a lépcsőn a lány táskáját,utána odamentem a srácokhoz,és két lányhoz jól lebasztam őket,csak néztek miért.remélem valami haszna volt,és legközelebb segítenek neki.Az is vicces,hogy nem volt akadálymentesítve a lépcső pedig már úgy tudom pár éve be kellett volna fejezni minden középületet,akadálymentesítés szempontjából.
2009. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Aki ezt be akaja vezetni,annak kívánom,hogy váljon fogyatékossá és éljen úgy!
2009. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
nah ezért kell itthagyni ezt a redvás országot, 10 év múlva cigányország lesz belőle, ázsiába vagy nyugat európába költözni, én azt fogom tenni amint meglesz a diplomám, holland-angol-japán-német nyelvtudással már csak megélek külföldön
2009. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Meg kell pályázni ezeket a romáknak szánt helyeket, aztán ha elutasítanak,akkor aztán perelni, mivel DISZKRIMINÁCIÓ történt. Eljutunk oda is, hogy "csak azért mert Magyar vagyok???"!

200 cig... ja bocs,roma diplomást nem tudom amúgy honnan fognak szedni.

2009. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy a romák közül aki akar, integrálódik, és teszi a dolgát, és ők normális életet élnek, mint bárki más. A fogyatékosoknak is van segítség, bár még nem mindenhol, viszont ők az egészségesek jóindulatától függnek. Például ott vannak a mozgássérülteknek a parkolók, vajon hány kocsi áll be oda jogtalanul vagy hamisított igazolvánnyal? Biztos vagyok benne, hogy rengeteg. De például ahol én dolgozom, egy nagy nemzetközi hátterű pénzintézet, nálunk van 2 munkatárs, akik nagyon gyengén látnak, vakvezető kutyákkal közlekednek, és mindenki rendes velük, a 2 kutya meg az egész társaság kedvencei.
2009. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!