Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik miért nem foglalkozik...

A Jobbik miért nem foglalkozik a trafikmutyival?

Figyelt kérdés

Pedig elsősorban a vidéki embereknek nagy érvágás ez az ügy.

Sajnos Jobbik szavazóként mondom, hogy nagyon a Fidesz felé ment el a párt. De miért?

Nem egy ismerősöm hatalmasat csalódott és bukott emiatt a protekcionista akció miatt, még mielőtt egy fideszes nekem jönne, hogy a HVG hazudik, ferdít és gumicsontot talált. Mert ez nem így van! Ez bizony komoly ügy és nincs túldramatizálva!


2013. ápr. 27. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Kezdenek egymáshoz közeledni, de ennek már korábban is voltak jelei. Mi lenne a Fidesszel egy kisebbségi kormányzás esetén? Kell nekik a Jobbik a talonba.
2013. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem élelmes.
2013. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Talán a jobbik sem olyan tökéletes és hibátlan, mint ahogy azt sokan gondolják.
2013. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom hogy a vidéki emberek számára miért lenne ez érvágás?


Én is Jobbikos vagyok, és látom hogy mi mért van!

Egyszerűen túl sok a botrány ahoz hogy a média megjelenés minden tekintetben kielégítse. És nyilván nem elvárható a Jobbiktól hogy valamilyen szinten még is csak az értékeihez közelebb álló párt esetében engedjen valamit.

Persze a média háttérben nem siklik el a dolgok felett sem a Jobbik, csak éppen a Tv-s szereplésekben nem fejtheti ki a véleményét az ügyben. Persze ebbe benne van a Tv szerkesztési metódusa is. Hiszen minek behívni a Jobbikot az adott tárgykörben, mikor még az MSZP sek sem nagyon kapnak szót. Egyszerűbb az esetleges Jobbikos kritikát úgy elhárítani hogy más az MSZP t terhelő műsorban szerepeltetik.


(Nem vagyok sem média szakértő sem politológus de logikus, én is így csinálnám)


De foglalkozik vele, csak nem kap nagy nyilvánosságot:


[link]


[link]

2013. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Foglalkoznak vele.


A kis pártoknak kell egy nagyobb párt akivel néha egyet értenek.


Értelemszerűen a jobboldali párt a másik jobboldalival fog , a baloldaliak pedig a másik baloldalival.

2013. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel, hogy ki jobb, meg baloldali, de ideológiáktól függetlenül, ha a Jobbik tényleg helyesli a Fidesz ezen mocskos, aljas húzását, akkor nálam elvágták magukat! alfahir.hu = mno.hu

:/

2013. ápr. 27. 11:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozik vele, kérdező.


Ők is tudják ,hogy ez így nem helyes.

Szerinted miért mondták el a Fideszt minden maffiának?


Jelenleg a Fidesznek tejhatalma van , a Jobbik , MSZP jelenleg senkik a parlamentben , semmi beleszólásuk nincs.

2013. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"tejhatalma" :D lassan már az is koncessziós jog alá esik nekik.. :D
2013. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Foglalkozik, csak a fősodratú média ezt is agyonhallgatja. Pedig ha valaki, hát a Jobbik igazán foglalkozik a kérdéssel! Nézd meg az alfahir.hu erre vonatkozó cikkeit (előttem be is linkelték).

Érdekes módon egyedül a Jobbik kezdeményezte, hogy állítsanak fel vizsgálóbizottságot az ügyben. Ha itt lesznek jelentősebb lépések ez ellen a mutyizás ellen, akkor ott biztos hogy a Jobbiknak a keze is a dologban lesz.

2013. ápr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Példák a Jobbik honlapjáról:


"Országgyűlési munka. Nagy közfelháborodást váltott ki trafik-ügyben, hogy a Fidesz saját csókosai között osztotta szét azokat. Van olyan, ahol 9 körzetben 19 üzlet jogát tartja kézben egyetlen család. Szó sincs versenyszerű felosztásról. Bizonyos körzetekben a helyi fideszes vezetők határozhatták meg, kik legyenek a nyertesek. Nem kellene vizsgálatot elrendelni? - kérdezi Szilágyi György."


"A kormány korábban, amikor monopóliummá tette a dohánykereskedelmet, arra hivatkozott, hogy családi vállalkozásoknak, munkanélkülieknek, gyed-ről visszatérő édesanyáknak és nagycsaládosoknak szeretne hosszú távra megélhetést biztosítani. A jelek azonban azt mutatják, „haverokat”, családtagokat juttattak jó üzlethez. A Jobbik vizsgálatot indít."


"Dagadó trafikbotrány: narancsos haverok, családtagok üzletelhetnek"


"Bankárkormány után itt a trafikkormány"

2013. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!