Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt Jobbikosok! Hány...

Tisztelt Jobbikosok! Hány évesek vagytok? Mi a végzettségetek? Mi a szakmátok? Hol dolgoztok? Mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Ne vegyétek zokon a kérdést! Más pártok szimpatizánsainak is fel fogom tenni.

NE HAZUDJATOK!!!


2009. szept. 28. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
28 éves, jogász, netto 170. Ügyvédi iroda.
2009. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes a kérdés, jó lenne látni egy kimutatást ilyen témában, de szerintem rossz a kérdés (már bocsi).


Egyrészt sehogy sem tudod majd kideríteni, ki hazudott. Én is simán beírhattam volna, hogy egyetemi professzor vagyok havi 500.000. bruttóval.

Másrészt meg úgyis csak azok válaszolnak majd, akik büszkék arra, amik: vagyis sok lesz itt a vállalkozó, de nem ír majd be BKV-ellenőr. Vagy ha igen, nem az igazat.


Szóval a felmérésed nem lesz túl reprezentatív (egyik pártnál se...).

2009. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Építész 180 000- 40 év
2009. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Persze teljesen mindegy, hogy ki mit ír!

Csak az Mszp nek van egy bizonyos rétegződése a nyugdíjasok irányában. Az is csak a nosztalgia okán.

De ha nem így lenne az sem lenne érdekes mert a többség vagy a relatív arány nem képzettség vagy végzettség függő, főleg az urnák előtt!

2009. szept. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Szociálisan rászoruló - 45 000Ft/gyerek/hó
2009. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
24/F Gépészmérnök.(most végzek)
2009. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
18/f tanuló. Jogász szeretnék lenni és az egyetem mellett dolgozni valamennyit.
2009. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
28 éves, érettségi+nyomdász szakképesítés, személy és vagyonőr tanfolyam, számítástechnikai szoftverüzemeltető tanfolyam, most gépet kezelek. 60-80e huf netto.
2009. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
30 éves gyeden lévő anyuka, szakács végzettséggel+gimnáziumi érettségi. A gyedem havi 70000+családi 12200.
2009. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

20 éves van egy Vas-műszaki kereskedői szakmám. Idén végzem el a gimnáziumot és jövőre az ELTE-n szeretném folytatni. Szeretnék ugyanis a jövőben fiatalokkal foglalkozni. Ezért matek- informatikus v. Töri- földrajz szaktanár felé. 3. irányultságomban pedig ifjúság segítőnek, vagy kisebbség védelemmel foglalkoznék. Nos ezek a terveim. Tudom nem jó anyagi hátteret biztosítanak, de ezen melókat hívatásból űzném, szeretetből.

Mellette diákmunkát végzek. Havi 60.000Ft-t keresek. Plusz az édesapámnak a cégénél segítek s papír és rendes meló végzésénél. Édesapám víz- és fűtésszerelő.

Egyébként én a magyar kisvállalkozói rétegtől hallom a leginkább, hogy Jobbik párti. Ez a Jobbik programjának is köszönhető, hisz az adó mentes multik megfolyatják őket és az adó csalásba hajszolják őket.

Csalsz vagy meghalsz és bízol a szebb jövőben. Hát a adjon az Isten szebb jövőt! -ez a szlogen körülöttük.

2009. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!