Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kötelező a világnak...

Miért kötelező a világnak vagy akár csak nekem szeretni ma zsidókat? Miért nem utálhatom őket ha én úgy érzem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 08:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Utálhatsz bárkit, csak magadban. Bár szerintem elég nagy butaság, már ne haragudj.
2013. máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem ajánlatos azokat utálni, akik a világot irányítják. Illetve lehet, csak csendben.
2013. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Én nem hinném, hogy kötelező lenne bárkit is szeretni, nemtudom ezt honnét vetted. Miért ne utálhatnád őket? Elég hülye egy kérdés, már bocs.
2013. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Utálhatsz bárkit, csak magadban. Bár szerintem elég nagy butaság, már ne haragudj.



Mi az hogy magamban?

Szabad ember vagyok azt utálok akit csak akarok és úgy ahogy csak akarom. Amíg nem tetlegeskedem addig semmilyen bűncselekményt nem követek el. Az hogy milyen okom van utálkodni az meg az én dolgom. Miért ne mondhatnám meg nyíltan " utállak, nem látlak szívesen" kész.

Ha a Románokról vagy a Spanyolokról mondok ilyet egyszerűen elsiklik szinte mindenki felett, ha a zsidókról "akik a történelem során számtalan kiérdemelték" meg egyből megy a sírás rívás sőt a fenyegetés! (na ezért is utálhatom őket, mert saját hazámba még engem fenyegetnek"


""Mert nem ajánlatos azokat utálni, akik a világot irányítják. Illetve lehet, csak csendben.



Nézzünk már szembe a tényekkel.

Nekünk semmi hasznunk abból hogy a zsidóknál a pénz és ők irányítanak, sőt csak lehúznak minket.

Akkor most majd megfenyegetnek hogy nem húznak le?

Ha szakitunk velük csak jobban járhatunk ha elmenekülnek meg még jobban!


"Én nem hinném, hogy kötelező lenne bárkit is szeretni, nemtudom ezt honnét vetted. Miért ne utálhatnád őket? Elég hülye egy kérdés, már bocs.


De, pedig nagyon úgy tűnik hogy a zsidókat kötelező szeretni és ezt bele akarják nevelni az emberekbe.

Nem hülye egy kérdés hanem reális, hiszen ha még csak nem mis utálod de kritizálod őket már is jön a fenyegetőzés a részükről. Ne vicceljünk már hogy náci veszély stb stb.

Én még nem hallottam hogy a zsidókat fenyegetnék csak azt hogy kritizálják. De fordítva elég sűrünk, hogy a zsidók fenyegetőznek.

2013. máj. 9. 08:54
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Én is utálom őket.
2013. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 tetro ***** válasza:
65%
Utálhatsz bárkit szabadon. Csak ne legyél meglepődve, amikor a magyarokat is utálják, mert tele vagyunk frusztrált utálkozó tinókkal.
2013. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"tetro válasza:


Utálhatsz bárkit szabadon. Csak ne legyél meglepődve, amikor a magyarokat is utálják, mert tele vagyunk frusztrált utálkozó tinókkal.


Miért haver?

A magyarok még is kiket fenyegetnek a saját hazájukba?

Kiket támadnak a katonáik folyamatosan?

Csak nézz szét ezen az oldalon! Nálunk megértőbb és megosztottabb társadalom kevés van. Itt vagy te! A napokba folyamatosan fenyegették a magyarokat hol burkoltan hol szinte nyíltan, és te még is véded őket!

Ébresztő haver! Ha mi ezt megtennénk Jeruzsálembe kb másnap komoly háborús fenyegetést vagy talán tevőleges fenyegetést kapnánk. Nincs a zsidóságnak egy olyan bázisa aki elítéli ma legsovinisztább felfogást a cionizmust, az az míg a világ megosztott és teli van kriptozsidóval meg zsidó védőkkel addig a zsidók egységesen bűnöznek!

2013. máj. 9. 09:07
 8/18 tetro ***** válasza:
65%
Engem nem fenyegetnek a zsidók semmivel. Zsidó katonákat sem látok itt. És a zsidó bankok nem is ejtettek csapdába engem gonosz lakás hitellel. Szóval én nem látom ezt a hatalmas fenyegetést. De az a te saját dolgod, hogy te mit látsz, vagy inkább miben hiszel. De ha te utálsz, akkor téged is utálni fognak, azért ez nem túl bonyolult matek. Boldog életet így.
2013. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
mi bajod a zsidókkal? nézd meg a Jákob rabbi kalandjait (Luis de Funes), olyan aranyosak azzal a kis hülye pajesszal meg a a papírkendővel a fejükön :D
2013. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

Akikről te beszélsz kérdező ,azok nem az egész zsidó nép , hanem csak bizonyos köreik.

Őket, ilyen embereket a legtöbb ember utál ,függetlenül attól , hogy zsidók-e vagy sem.

2013. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!