Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetnék bérkommentelő?

Hogy lehetnék bérkommentelő?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom, de én is szeretnék lenni
2013. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
osztrák köz tv vagy egyéb hasonlatos médiumoknál kell jelentkezni ... ha változatosabban és jobban tudsz gyűlölködni a kormány ellen, akkor felvételt nyertél ...
2013. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Viccesnek találja amúgy az ember mikor a "bérkommentelőkről" hall, de a dolog létezik. No nem valóban megfizetett kommentelőkre kell gondolni, mert itt csak nagyon primitív szinten folyik a vita, hanem mondjuk fogyasztói cikkeknél - itt a GYK-n is - vannak olyan meg nem nevezett topikok, ahol a kommentelők hajlamosak elvakultságból mondjuk egy-egy márkát vagy típust favorizálni - ennek "túlfejlődött" változata, mikor ez a fanatizmus odáig fajul, hogy "mindenki más hülyeséget mond, aki nem ért velem eggyet".

Nyílván aki meg mondjuk nem egy patinás márkát vezet, hanem mondjuk csak egy webshopja van, annak simán megéri egy-két ilyen fanatikus 24/7-ben fórumokon lógó kommentelőt rávenni arra, hogy ne csak mondjuk egy márkát, de egy vásárlási helyet is ajánljon az útmutatást kérő embereknek - mindenki jól jár, kivéve a vevőt. Ha belegondolsz, ez egy nagyon jó hirdetési modell. Politikában nem hiszem, hogy működhetne, mert az emberek nem az interneten döntik el, hogy kire szavaznak, oda (ide?) szinte csak trollkodni járnak, meg a másikat szidni. Nem tartom kizártnak persze, hogy valameley párt ennek ellenére már bepróbálkozott a műfajjal, de szavazatokat biztos nem ebből fog szerezni - azt nekik a Parlamentben kéne megtenni.

2013. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez egy bizalmi alapú dolog, jelentkezni nem lehet rá. Ha sokat és jól pofázol, akkor bizonyos emberek látókörébe kerülsz. Ők döntenek arról, hogy beszerveznek-e téged.

Ez így megy a szabadkőműveseknél is, nem lehet jelentkezni, hanem ők keresnek meg, ha méltónak találnak rá az életműved alapján.

2013. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
# 3/4 Amit írtál az egy 80 I.Q-s összeesküvéselmélet. csak röhögni tudok már rajtad :-LOL
2013. máj. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

két külön személyen röhögsz


de ettől még így van, ez bizalmi kérdés

2013. máj. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szabadkőműves bérkommentelő vagyok. Bajod?
2013. máj. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Bérkommentálási szakszervező vagyok. Be kell nyújtanod részletes szakmai önéletrajzod két példányban a helyi bérkommentálási irodán utána ügyed elbíráljuk.

2013. máj. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves #8! Ennyi telik töled emberségböl, kulturáltságbol?
2013. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Komplikato ***** válasza:
Én nem tudom, de tudok adni vagy 50 nick nevet különböző híroldalak fórumairól akiknél érdeklődhetsz. :D
2013. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!