Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Azerbajdzsán mennyit...

Vajon Azerbajdzsán mennyit fizetett Viktornak a 12 pontért?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 00:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Èn még mindig azt kérdezem magamtól...ki az az Azerbaijan? Nemértem...igazából..ezek után elvartam volna, hogy nekünk is 12 adjanak...köcsög románok 1 nyamvatt pontot nem adtak. Németországon ki vagyok akadva. 12. Thank you Germany!=)
2013. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
A sógorok pedig 0 pontot.
2013. máj. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

50%ban szakmai zsűri adja a pontokat, akiket lehet elkábított a színpadias produkció vagy volt más is a háttérben ...

Én biztos betiltanám , nincs ennek semmi értelme, hogy szakmai zsűri is beleszól, hogy kinek hány pontot adnak .. lásd oroszok egymásra szavaznak ( szakmai zsűri szépen felpontozz lepontozz ) dánok is alig adtak pontot az esélyes versenytársaknak, ugyanígy az ukránok oroszok .... Szóval nem csak a közönség lesz elfogult, de nyilván politikai oka is van annak, ha kap valaki pontot, vagy a mi esetünkben nem adtak Romániából pontot ...

persze, hogy mindenki alázza ezt a színjátékot!

2013. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ùj szabályok kellenének. Valahogy titkolni a nemzetségét az illetőnek, és tényleg csak a DALra figyelni, vagy hasonló megoldás.:D bár a mai net segìtségével a 'titkolás' megoldhatatlan...
2013. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Kiadta a baltást, nem emlékszel? Amúgy meg letojom ezt az egészet!
2013. máj. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Hogyne tudnám...ironikusan ìrtam, kár hogy nem jött le...csak kb. Az elmúlt 5 évben azerbaijan létezéséről se tudtam...mostmeg sorba nyerné a dalversenyeket...
2013. máj. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

"Hogyne tudnám...ironikusan ìrtam, kár hogy nem jött le...csak kb. "


Csak nem neked szólt, hanem annak aki kiírta a kérdését!

2013. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Elnézést, bocsi! :)
2013. máj. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

nem csak a magyarok adtak 12pontot Azerieknek ... Megjegyzem Izrael is közte van ...

őszintén három zene maradt meg bennem, de nincs benne se az ukrán, se az azeri versenyző. Utóbbinál az előadás volt ötletes, de rádióban biztos nem ismerném fel ...

2013. máj. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy Eurovisiós paródiával kellene indulni ...
2013. máj. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!