Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki visszakérdez, és senki nem válaszol sokszor?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy ha jobbik vagy a gárda kerül szóba, akkor soha nem azt mondják a szkeptikusok hogy konkrétan ez a baj velük? Hanem csak az hogy „ magyarkodnak”!

És közben tisztán látszik az épp aktuális lehetőségeik határain meg is tesznek minden.

(persze az is baj lehet ha felszólalnak, ahol az a dolguk)

Akik mellesleg szintén „ magyarkodnak „ csak épp a jelét sem látjuk hogy a lehetőségeikhez képest bár mit is tennének azok az igazi magyarok!


Feltettem egy kérdést ! Mit várnak a Fidesz szavazók a pártjuktól, tavasztól?

és egyetlen választ sem kaptam! Persze a Jobbikosok „ értelmi fogyatékosok !

Természetesen ezt nem tehetem fel az MSZP seknek.


Én Jobbikos vagyok és felteszek még egy kérdést az agyammal, amit ha igaz a felsőbbrendűségeitek akkor kis újból tudni kellene, hiszen a tv ben fut a reklám róla!


Mi ad egy kis reményt a monetáris gazdaságunk számára, ha nem csak 1 fecske, hanem egy jelenség lesz belőle a jövőben


2009. okt. 3. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Cirka negyven milliószór le lett írva az amit kérdeztél. És kb. ugyanennyi ilyen jellegű kérdés is volt. Nem tudom te akkor hol voltál.

Kicsit kezd ez olyan lenni, mintha egyesek nem akarnák felfogni az agyukkal, hogy vannak akiknek nem kell a gárda (ráadásul fel is van oszlatva) és kész. De tényleg annyi ilyen kérdés volt és épeszű válaszok is....mit rágódsz ezen még mindig?

2009. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

"Mit várnak a Fidesz szavazók a pártjuktól, tavasztól?"


Amit a fradisták a Fraditól! Balhé lehetőségeket.

Úgy, ahogy a magyar Fradi nem volt képes jó focit produkálni, éppúgy a Fidesz se lesz képes jó politikát produkálni. Csakhogy, ahogy a futballszélsőségnek nem a jó foci a lényeg, úgy "az országház környékét szarrá hugyozó típusú tömegnek" is lényegtelen a jó politika.

2009. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

„Cirka negyven milliószór le lett írva az amit kérdeztél”


Sajnos ez most negyvenmillió egyedik válasz, és ennek sincs semmi értelme!

Illetve ennyi „ csak „ ! Eddig csak az üres ideológia csücske szakad ki a szájak sarkából.

Az is csak szűkölködve, hogy ne mutassa a bent lakó sötétséget.

Nincs egy értelmes, valós alapokon nyugvó érv, csak az epilepsziás tüneteknek tűnő

vergődése a megmagyarázhatatlannak, és a gyűlölésének! Mintha mi tehetnénk arról hogy a cigányság egy része olyan az egészséges társadalom számára minden toleranciát kimerítő értékek alapján él ami tarthatatlan. És nem értitek hogy nem mi tehetünk róla, mi csak a valós és a hétköznapokat a materiális veszélyekre szeretnénk a megoldásokat megtalálni, amit sajnos hallgatással és apátiával nem lehet.

Vagy hogy ha zsidó kifejezést, mint a neolib, multi, bankár, globalista kifejezés mellé helyezve és hangot adva a rossz érzéseinknek, nem lennének egyértelműek, hogy nekünk az ők tevékenységeik fizikailag is fájnak! Úgy beszéltek rólunk mint a kutyákról akiknek a globál nyakörv, ami már a húsunkat vájja csak egy rögeszme lenne, miközben nem akartok tudomást sem venni arról hogy a ti nyakatok is véres!

Mind e-közben, mi vagyunk azok akik semmit nem értenek, akikről az a véleményetek hogy micsoda népség akinek tőlünk a felsőbbrendűektől, válaszként nem elég a példázatlan, megmagyarázhatatlan, csak !

De megértelek benneteket mert a megmagyarázhatatlant, nehéz megmagyarázni!

2009. okt. 3. 16:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Értem a problémád, kedves kérdező.

Az a nagy igazság, hogy már-már naponta tesznek fel kérdést a Jobbikkal vagy a Gárdával kapcsolatban, ahová az összes önjelölt politológus beírja azt, amit a kis világában magának elképzel (jobbról, balról _egyaránt_). Ezek rendszerint haszontalan válaszok, mert vagy a bal- és/vagy jobboldali, nyíltan Jobbik-ellenes propagandát fújják, vagy olyan őrületes blődségek és - ahogy írtad - szánalmas általánosságok, hogy már-már virítanak. :)

Észérvekre, helytálló konkrét magyarázatokra ne számíts, nagyon ritkák.

2009. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

„Amit a fradisták a Fraditól! Balhé lehetőségeket.

Úgy, ahogy a magyar Fradi nem volt képes jó focit produkálni, éppúgy a Fidesz se lesz képes jó politikát produkálni.”


Sajnos barátom, az általad vázoltnál sokkal szomorúbb a helyzet a Fidesszel kapcsolatban!

Végig olvastam a fidesz ep választási programjának mind a 282 oldalát, (tudom mazoista vagyok)de sajnos semmire nem kaptam választ. Egy darab kézzelfogható cselekvési indukció, vagy alapelgondolás, aminek a révén a hangzatos szavak értelmet nyernének nincs benne! Sőt pld a mezőgazdaságban támogatott bírtok méret elképzelésekből kiindulva, ugyan ez a neoliberális vonulat értelmezhető!

Csak a duma és semmi más, és sajnos elképzelhető hogy nem is várhatunk mást.

Hatalmas retorika és semmi irány! „ nem ismerős valahonnan?”

Nincs szó a duális gazdasági rendszer, és az Eu-s kapcsolatain átértelmezéséről, holott az elmúlt

5 évben a piacaink 20% át elvesztettük, sem a multikról akik az exportunkban 20 % ban vesznek részt és még is a 80 % a a részesedésük ( ez nagyon jelentős adó előnyök nélkül teljesen lehetetlen)

Nincs szó a bankok működésének áttekintéséről! ( ami a tőkés gazdaság alapja )

Nincs szó a közszférák átalakításáról!

Joggal mondhatjátok hogy ez Eu kampány volt, „ igen de mindenki belpolitikailag kampányolt „

Persze ha az ogyv sem jönnek elő a farmával, a akkor gyanús lesz hogy sz@r van a palacsintában!

2009. okt. 3. 17:13
 6/13 A kérdező kommentje:

"Értem a problémád, kedves kérdező.

Az a nagy igazság, hogy már-már naponta tesznek fel kérdést a Jobbikkal vagy a Gárdával "


Az is érdekes hogy amikor elmagyarázod a csendőrség lényegét, még neked lesz kellemetlen hogy hosszan írsz.

És annyit sem mondanak hogy ok, csak 2 nap múlva kezdik elölről mintha te is csak üres frázisokat puffogtatnál!

Mindezek után még te vagy az értelmi fogyatékos Jobbikos!

2009. okt. 3. 17:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbikosok nem értelmi fogyatékosok,hanem fanatikusok.Csak mon dják a magukét,de nem akarnak tudomást venni az ellenkező érvekről.Pedig az elmúlt időkben elég sokan soroltak fel tényeket a Gárda,Csendőrség.Jobbik-programmal szemben.Próbáld végig olvasni őket,és az érveken gondolkozz el.Akkor te is rájössz,hogy ez program miért nem jó és főleg,miért nem megvalósítható.Nem elég a jószándék,azt meg is kellene valósítani!A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve- a közmondás szerint.
2009. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

jajj te vagy az ki állandóan visszaidézget mindenki írásából és visszakérdezel mindenre, meg megmagyarázod, hogy miért nem gondolja jól. És hogy neked mi értelmes meg mi nem. Ki nem szarja le?

Büdös francért nem lehet elfogadni azt válaszként, hogy mert CSAK. És kész. Mit kell álladóan provokláni az itt lévőket, hogy te minden szart megmagyarázol, aki bakker nem Jobbikos és Gárdista azzal te egyszerűen képtelen vagy egyetérteni, vagy elfogadni, hogy ő nem úgy gondolja mint én, és nem tartod tiszteletben a döntését, mert mindenre rákontrázol és azt hozod ki belőle, hogy nem jó amit gondol, csak az jó amit te gondolsz.

és a legszörnyűbb, hogy ezáltal el is hiszed magadról, hogy te egy intellektuális ember vagy, aki észérvekkel meg tudja magyarázni neki mi miért jó, és miért nem jó ha valaki nem így gondolja.

Komolyan javaslom többet foglalkozz magaddal, mint másokkal, fel van nálad borulva az egyensúly. De gondolom, majd idézgetésekkel és szép összetett mondatokkal ezt is megmagyarázod, hogy miért nem látom jól.....

2009. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"jajj te vagy az ki állandóan visszaidézget mindenki írá"


Mert az hogy csak az nem válasz! az demagógia.

Az hogy iszol ha szomjas vagy, vagy eszel ha éhes, az ösztönszerű, és az állati mivoltunkból ered.

Ha valakinek van elképzelése valamiről és nem csak az agymosott demagógiákat szajkózza, az tudja hogy mit beszél.

2009. okt. 3. 18:53
 10/13 A kérdező kommentje:

"róbáld végig olvasni őket,és az érveken gondolkozz el.Akkor te is rájössz,hogy ez program miért nem jó és főleg,miért nem megvalósítható."


Látod mennyire ostoba vagyok, és hogy a jobbik csak olyan programokat " gyárt " amiket nem lehet megvalósítani!


Az a baj hogy amit szerintetek nem lehet abba most kezdett bele IZLAND! És úgy fog elmenni mellettünk mintha nem is léteznénk.

2009. okt. 3. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!