Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van tipikus szavazótábora a...

Van tipikus szavazótábora a FIDESZ, MSZP és Jobbiknak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Nincs.

A világ nem fekete-fehér.

2013. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincs, a politikai beállítottság manapság már nem kor vagy nem függő.
2013. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Annyiban igen, hogy jellemző korosztályok vannak, mint pl Jobbikra fiatalok, Mszp-re inkább idősebbek, míg a Fideszt középkorúak támogatják jellemzően.
2013. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kb csak amit fent írtak korosztályok szerint lehetne kategorizálni.
2013. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem csak a korosztályok szerint, hanem iskolai végzettség és lakóhely szerint is. Nézz utána, kik voltak a szavazói a pártoknak - és gondolkodj el rajta.

Szintén vedd figyelembe, hogy egy adott párt fő hangadóinak milyen végzettsége van, és azt mennyiért vásárolták az Ecserin, vagy plagizálták-e.

Naggggyon érdekes dolgokat fogsz észrevenni, és rájössz majd, hogy egyik 19, a másik egy híján 20.

2013. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Jobbikra főleg kevéssé tanult fiatalok (beleértve a bölcsészeket) és falusi felnőttek szavaznak. MSZP nyugdíjasok, kétkezi munkások. Fideszre az átlagemberek. Demokrata pártokra a nagyvárosi értelmiség és az egyetemisták azon fele, aki nem mekis felszolgáló lesz diploma után.
2013. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

"Demokrata pártokra a nagyvárosi értelmiség és az egyetemisták azon fele, aki nem mekis felszolgáló lesz diploma után."


Én nem bölcsésznek tanulok ,reál szakon vagyok , mégis a Jobbikra szavazok.

És igen , vidékről származom , szeretném , hogy a vidék a jövőben is élhető legyen.

Nem vagyok hajlandó egy cigányországban élni amit a "demokrata" pártok támogatnak.


Ezért szavazok a jobbikra.

2013. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MolotovPunk ***** válasza:
52%

Hajrá Munkások.

Egyébként előttem szóló nagyjából jól írta le a szavazótáborokat.

2013. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 MolotovPunk ***** válasza:
52%
Mármint 21:44 es író
2013. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Én is TTK-n tanulok és a Jobbikra szavazom jövőre.

A közvélemény kutatások szerint a szocik inkább a nyugdíjas korcsoportot és az alul reprezentált általában a baloldalra. Jobbik a 18-35 éves és a magasan kvalifikáltak körében népszerű.

LMP ezen a téren volt riválisa a Jobbiknak a fővárosban.

A Fidesz pedig a 2 közötti csoportban erős.

2013. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!