Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MI a véleményetek a Trianoni...

MI a véleményetek a Trianoni emléknam hivatalos, kormány által rendelt daláról?

Figyelt kérdés

Hivatalos dal:

http://www.youtube.com/watch?v=37JUDApcVVg



2013. jún. 1. 08:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Amúgy van magyar verziója is:

http://www.youtube.com/watch?v=sY_fkuun2EI

2013. jún. 1. 09:00
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, ez már kampánydal. Annak is rettenetes lenne, de Trianont nem lenne szabad belekeverni ebbe...
2013. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy van képük egy ország nevében kiállni ezzel a vacakkal. Magyar emberként én nem így gondolkodom sem az összetartozásról, sem Trianonról.


A gyerekeket nagyon sajnálom. Szépen énekelnek (már amit ebből a dalból ki lehet hozni), de azt hihetik, hogy valami nagyon fontosnak a részesei... Pedig szimplán csak politikai célokra használták őket :(((

2013. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap hallgattam meg, amikor valaki belinkelte. Elég idegesítő, nem is értem ennek mi köze van Trianonhoz.
2013. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
maga a dal szörnyű. egy cuki gyerekdalnak jó lenne vasárnap délelőtt a tv-ben, de ez így megintcsak önmagunk gyalázása. de ami ennél is jobban zavar, hogy nem Trianoni emléknap van, nem megemlékezés, hanem ünnep :) ünnepi beszéd, ünnei felvonulás, ünnepi rendezvények. szemét fidesz
2013. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Itt a liberális hulladék MAGYAR verziója:

[link]

2013. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pro Patria ***** válasza:
33%

Nem unjátok már, hogy erről dürmögtök egy hete? Könyörgöm, csak egy jelentéktelen, abszolút súlytalan, semmit nem számító dal. Nem tetszik, ne hallgasd! Én egész eddig mindössze egyszer tettem meg. Mi a francért ennyire fontos ez? Újabb gumicsont. Egyszerűen el nem hiszem. Ennyire unatkoztok...?

Hagyjátok már abba. Magatokra nézve szomorú.

2013. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dick Esmen ***** válasza:
100%
2013. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
E
2013. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!