Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit kellett volna csinálnia...

Mit kellett volna csinálnia Orbán Viktornak az árvízvédelem kapcsán? Az ellenzéknek semmi nem lett volna jó?

Figyelt kérdés
Az ellenzék most azt mondja, hogy kampány miatt van kint Orbán a vizeken, elképzelhető. Viszont ha nem ment volna ki, akkor tuti az ellenzék azt mondta volna, hogy hol van ilyenkor a miniszterelnök úr, Miért nem megy ki ilyenkor. Kint kéne lennie. Semmi se jó az ellenzéknek?
2013. jún. 9. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ki kell menni, megnézni mi a helyzet, de hagyni a szakembereket dolgozni. Attól, hogy egy hozzá nem értő ott van láb alatt, még nem fogja a szavazatunkat megkapni. Igaza, van annak, aki azt mondja, ez csak szavazatszerzés.
2013. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ő mindig ilyen volt szerintem, mindenhez érteni akart. Vörös iszapnál is azt hiszem ugyanezt csinálta.
2013. jún. 9. 10:41
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem teljesen jól csinálja. Abban mondjuk 100% biztos vagyok, hogy a döntések nem az ő döntései, hanem a mellette álló valóban szakembereké, és tőlük lopja. De egy szakember nem politikus, és nem is hős, csak teszi a dolgát. És a szakemberek egyelőre jól teszik a dolgukat. Köszönet nekik.
2013. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

"Amúgy ő mindig ilyen volt szerintem, mindenhez érteni akart."


Mégsem jön össze neki semmi sem. :)


"Vörös iszapnál is azt hiszem ugyanezt csinálta."

Sokat is értek szerencsétlen áldozatok vele. Ha most is ez lesz, inkább ne csinálja.


A régi közmondás azért sokat elmond. "aki mindenhez ért, semmihez sem ért igazán". Polihisztornak születni kell (azoknak általában sikerül is minden), Orbán közel sem az.

2013. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van az ellenzéknek. Ilyen esetben természetes, hogy elmegy a helyszínre. De nem viselkedhet úgy, mintha ő irányítaná a védekezést.
2013. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Az már csak hab a tortán, hogyha az árvizesek is úgy kapják meg a pénzt, mint a vörösiszaposok, hát a sors mentse meg őket Orbánéktól. :(
2013. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Talán nem kellett volna a gátfelújításra szánt pénzt átcsoportosítani focistadion építésre. Most hiába áll ki celebkedni azért ilyen gáz a helyzet mert neki fontosabb volt a felcsúti putrit felhúzni mint a magyar emberek élete.
2013. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen mindegy mit csinál Orbán az ellenzéknek nem lenne jó....
2013. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha otthon ülne, akkor az lenne a baj, ha Áderhez hasonlóan csak állna a gát mellett mint f.sz a lakodalomban akkor az, ha homokzsákokat pakolna akkor az.Szerintem még így is azt csinálja, amit az Orbán-fóbiásokon kívül a legtöbb ember elfogad.
2013. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Ki kell menni, megnézni mi a helyzet, de hagyni a szakembereket dolgozni."


Ha csak kimenne megnézni, akkor az lenne a baj, minek megy ki, Minek ácsorog ott, ezzel nem tudna segíteni senkin. Ahelyett, hogy ott bámészkodna csinálhatná ezt azt amazt stb

2013. jún. 9. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!