Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről az Euronew...

Mit gondoltok erről az Euronews tévécsatornáról? Nekem gyanús.

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 14:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nálunk most fogják bevezteni, magyar adásokkal:

[link]

2013. jún. 18. 16:23
 12/17 Antimod ***** válasza:
36%
Úgy érted, hogy a háttérhatalom (gyk: világhatalomra törő pénzügyi körök) befolyása alatt áll? Tiszta sor.
2013. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gyanús. Ha neked gyanús, akkor ne nézzed. Nézd az Echo Tv-t, az nem gyanús. :)
2013. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem, Antimod.
2013. jún. 19. 07:41
 15/17 anonim válasza:
Az Euronews magyarul máshol sem fogható?
2013. aug. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálam (Pest megye)jön, az előbb néztem meg.
2013. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a külpolitikáról, csakis megbízható politikusainktól, illetve a hang vagy elektronikus alapú szájhagyomány útján informálódik dicső nemzetünk, egy normális és magyar nyelvű külpolitikai csatorna jól jöhet számunkra.


A szokásos félelem látszik a válaszokon bármitől ami nemzetközi összefogással jött létre. De az Euronews nem az EB-nek vagy bármelyik EU szervnek a tulajdona, csupán támogatást nyújt a nemzetközi csatornának és a tíz alapító televíziós cégnek aki fenntartja.


Elég valószínűtlen, hogy a globális háttérhatalom szócsöve lehet egy külpolitikai híradó, amit ráadásul tíz különböző nézetrendszerű tévétársáság összeboronálásval hozott létre, hogy még jobban megvezesse Európa összes lakosát, pláne hogy nem csak uniós tagállamok (tuti hogy baltálib) szócsövei, hanem orosz, török és ukrán cég is képviseli hazáját ebben a projektben.


[link]

2013. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!