Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, ha Magyarországo...

Miért baj az, ha Magyarországon valaki a saját erejéből akar megélni?

Figyelt kérdés
Munkanélküli voltam. Úgy döntöttem hogy elég ebből, és megpályáztam egy trafik jogot. Nyertem. Azóta mindenki engem szid. Jobb lenne inkább ha segélyért álldogálnék sorba?

#trafik;
2013. jún. 18. 20:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Csak úgy hipp-hopp senki sem kap koncessziót.
2013. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
34%
Viktor te vagy az?
2013. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szegény... biztos 100x jobb pályázatot adtál be munkanélküliként, mint aki 20 éve ezt csinálja... Érdekes, hogy a trafikmutyi előtt nem jutott eszedbe semmi, csak a munkanélküliség... Te kinek a kicsodája vagy?
2013. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Na látod épp ezért baj mert van aki munkanélküliként nyert más meg 20 éve csinálja és most elveszik a trafikját!
2013. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Utolsó. Tartós munkanélkülikét egy csomó plusz pont járt. Nem is feltételezem rólad, hogy nem olvastad a kiírást.
2013. jún. 18. 21:03
 6/24 anonim ***** válasza:

De olvastam és tudom hogy plusz pont járt érte de nehogy azt mondd hogy jobb pályázatod volt mint egy olyannak aki egész eddigi életében több mint 20 éve ezt csinálja!

Ugye te sem gondolod komolyan hogy nem volt csalás ez a trafikmutyi!

2013. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

gratulálok. Én nem tudtam beválni a 30.000ft elbírálási díjat ami nem jár vissza .

Csak kegy kérdés. egy munkanélkülinek honnan vagy 6-8milliója trafikot nyitni ?

2013. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Válaszolok a kérdésre. Vannak cégek akik kifejezetten pályázat írásra specializáltak. E mellet közeli hozzátartozóm boltban dolgozik és pontosan tudja milyen forgalomra lehet számítani.

Az anyagi tőkét pedig szintén közeli hozzátartozóktól való kölcsönből fedezem.

2013. jún. 18. 21:10
 9/24 anonim ***** válasza:

Kárdező:

Akkor is undorító mert az hogy valaki önerőből felhúzott egyet és több tíz éve viszi elveszik tőle egy nulla tapasztalattal rendelkező munkanélküli meg nyer!

2013. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy én tenném tönkre a helyi boltot. :)
2013. jún. 18. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!