Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 22:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2013. júl. 8. 22:53
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy aki a hülyét pontos j-vel írja az tényleg hülye.
2013. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt hogy a videó készítőjének inkább a nyelvtan könyvet kéne tanulmányozni!
2013. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Belenéztem, de ez egyszerűen szánalmas.

Hogy ha valaki ENNYIRE NEM TUD ÍRNI, akkor legalább ne reklámozza...

2013. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Élő példa arra, hogy ha nem tudsz normálisan magyarul, akkor egy senkiházi vagy, és annak is tekintenek JOGOSAN. Tanuljatok meg írni b+, mert ez szánalmas, az első 10 másodperc után kinyomtam. Ezt gondolom a videóról.
2013. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

két bajom van vele!

1 helyesírási hibák nagyon zavarnak

2 himnusz betétnek szerintem nem illendő ...

Máskülönben, ezért végig se néztem . Így tartalmilag nem tudok hozzászólni ...

2013. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
troll videó ti buták
2013. júl. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hegy egy kampány videó.

Nár aban igaz let hogy az orbán kormány elintézte hogy a hamburger luxus legyen.

És meis kérddezte a véleményünk és szart is rá.

És az értelmiséget éllőskődőként irtja mert veszéjt jelentenek a gondolkodó emberek az ujra választásukra.

2013. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pro Patria ***** válasza:
55%

Ez egy nagyon látványosan művideó. Szándékosan ír ennyire szemetszúróan rosszul.


De az viszont most már tényleg nagyon érdekfeszítő számomra - mert nem ez az első, de nem is a második eset -, hogy hogyan bukkannak rá ilyen videókra. Csupán párszáz ember látta, és nemrég lett feltöltve. Egy tippem van: maga a feltöltő írt ki róla kérdést, hogy reklámozza. Más eset nem lehet, egészen biztos, hogy egy ilyen videóra - amiből százával lehet akadni a youtube-on -, nem lehet csak úgy véletlenül rálelni.


Ugyanez igaz a "szélsőjobbos propaganda az általános iskolában" és az "Orbán plagizált 2003-ban" videókra.

2013. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha a nyolcadik válaszadó hozzászólása nem lenne itt, én is azt mondanám, hogy egy kamuvideó, amiben készítő szándékosan rúgta fel a helyesírás legalapvetőbb szabályait is.


Viszont a 8# hozzászólás, egészen más megvilágításba helyezi a videót, mivel akiről beszélek, rendszeresen teljesen komoly válaszokat ad ezen a portálon ilyen helyesírással.

Elképzelhető, hogy mégis a kormány egy lelkes, bár elképesztően primitív hívével van balszerencsénk megismerkedni ebben a videóban.

A videó alatti további hozzászólásai is erre engednek következtetni.


Sőt voltam olyan mazochista, hogy megnéztem még egy feltöltött videóját. A gyanúm beigazolódott. Most már biztos vagyok benne, hogy komolyan gondolja, mert a videó a legkevésbé sem vicces, akármilyen szemszögből próbálja nézi az ember, de a helyesírás változatlan, valamint a feltöltő jelentgetése is eléggé beszédes.

Szimplán Magyarország egyik leghülyébb emberének remekművét csodálhatjuk...


A szükségesnél vakmerőbbeknek, illetve hozzám hasonló beteges kíváncsiskodóknak, elrettentésül a másik videó:


http://www.youtube.com/watch?v=mHm_oaz-RVg

2013. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!