Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor és hol ígért ingyen...

Mikor és hol ígért ingyen áramot a cigányoknak az Együtt 2014?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 16:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
42%

Ne legyél már álnaiv.


Emlékezz vissza, hogy mennyire fel voltam háborodva, mikor kiköttették a cigányoknál az ivóvizet meg az áramot, csupán azért mert nem fizettek évek óta és böszme nagy lett a tartozás.

Emlékezz vissza, hogy felháborodtak az együttesek ,bírósággal meg büntetéssel fenyegetőznek.

Lehet, még rasszistáztak meg szegény cigányoztak is egy jó ízűt.


Ennyit róluk.

2013. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
voltak*
2013. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Álnaív, mi? :D Értem, tehát nincs ilyen link. Akkor kijelenthetjük, hogy hazudtok?
2013. júl. 21. 14:57
 24/33 A kérdező kommentje:
Alátámasztanád az állításodat?
2013. júl. 22. 16:22
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is ígérek a mocskoknak ingyen áramot, ha bemásznak a kertembe...
2013. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Na de minden kerítésbe?

[link]

2013. aug. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
91%

Itt gyakorlatilag 2 cikket linkeltek 4 oldalról.

A kurucos cikkben eleve egy Jobbikos képviselő beszámolóját olvashatjuk, ami ugye a hitelestől messze áll, hiszen egy politikusról beszélünk. A szalagcím értő olvasása mellett valóban azt állítja, hogy Juhász Péter szerint alanyi jogon jár minden. Itt kezdődik az igazi ferdítés: a cikkben annyi szerepel, hogy a Magyarországi Cigány Párt egyik alapítója mondta, hogy nekik ugyanúgy alanyi jogon jár minden, mint a többségi társadalomnak. Ki is ez az ember? Ugye ez a cikkből nem derül ki, de annyi bizonyos, hogy ez sem Juhász Péter, sem Horváth Aladár. Akkor most ki is mondta, hogy alanyi jogon jár minden? Summa summarum, a cikk teljesen önellentmondásos, a kuruc ismét ferdít, de nem kicsit. A második cikkel nem foglalkozom, mert annak nincsen köze az E2014-hez. Kedves Kérdező, veled együtt várom a hiteles forrást.

2013. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Most emeltem ki harmadszor a kérdést, mivel még nem sikerült belinkelni a forrást. :)
2013. aug. 20. 17:05
 29/33 anonim ***** válasza:
Ilyet nem igétek...én nem vennék megbízható hírforrásnak egy kuruczinfót.
2013. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Nem szabad minden újságnak hinni.. Minden újság máshogy hoz le egy dolgot.. Főleg ha ilyen politikai.. Egymást próbálják lejáratni.. Egyik jobban hazudik, mint a masik.. Ha ezt elhiszitek sokan, akkor azt miert nem hittetek el masik ujsagnak, hogy 2012 vegen meghalunk? -.-
2013. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!