Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sopron, Mosonmagyaróvár,...

Sopron, Mosonmagyaróvár, Pozsony már Bécs vonzáskörzetének számít? Ezek a városok felzárkóznak a nyugathoz az EU-ban?

Figyelt kérdés

Még Győrt is idesorolhatjuk.


Úgy tűnik ők az EU nyertesei, máshol nem sok javulást hozott a csatlakozás, azon kívül, hogy "el lehet menni Magyarországról" és cukrászdát lehet nyitni Bécsben.



2013. júl. 26. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én győri vagyok ,azért nincs itt "kis Ausztria".


Győr egy modern iparváros ,vagy csak annak akar látszani.


Sopron meg egy kirakatváros ,az osztrákok átjárnak oda kozmetikushoz , fogorvoshoz meg minden hasonlókhoz és ettől a fajta turizmustól Sopron fejlettebb.

De, ez Eu csatlakozás előtt is így volt.


Sőt, Győr sem nagyon változott az EU csatlakozás óta, az AUDI , Leier meg többi cég már jóval az Eu csatlakozás előtt itt volt.

2013. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is Győri vagyok, és az EU-t sem szeretem de azért a terek, parkok és játszóterek többségében uniós forrás volt a mérvadó, és ezt nem tagadhatom se én se más.
2013. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, második de ezek sajna nem sokáig olyan szépek.


Ha nem lenne itt ez a sok cigány, akkor sokkal élhetőbb lenne ez a város.

2013. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az EU csatlakozás már 90-ben megkezdődött, 2004-ben már csak hivatalossá vált.


(Például Svájc, Norvégia, Izland is része az EU-nak gyakorlati szempontból, csak hivatalosan nem csatlakoznak, így az előnyöket kihasználják, a hátrányoktól mentesülnek).

2013. júl. 26. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
a bunozes az orszag nyugati regioja ba meg no mert minden kelet magyarorszagi s.emet miat kik kevesek meg a soproni munka ero piacra is nem hogy az osztrakra es itt marad itt bunozik mert ez jobb kornyek de sajnos neki lehet hogy jobb akik meg itt szulettek elhetetlen lesz lassan
2013. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig itt úgy nő a bűnözés, mint ha nem is tudom mi lenne, egyre több a lopás, késelés de a gyilkosság is...aki azt hiszi, hogy itt kolbászból van a kerítés az nagyon nagyot téved, 2-es voltam.
2013. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!