Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók miért várták el,...

A zsidók miért várták el, hogy a háborúban bárki is meghaljon értük?

Figyelt kérdés

Tehát van egy katona aki közreműködött a negyvenes években a zsidók legyilkolásában, mert ez volt a parancs...mit várt?Hogy majd megtagadja?Van itt olyan aki meghalna egy olyan emberért akit ha nem ő majd egy másik fog megölni vele együtt?

Mert én inkább agyonlőnék egy számomra idegen embert, hogy engem ne öljenek meg, aztán még valaki más úgyis megteszi helyettem.

Meg ki akar abban a hitben meghalni,hogy egy hazaáruló aki nem teljesíti a parancsot?Merthogy akkor még nem tudhatták,hogy a 21. században hősök lehetnének amiért megtagadnak egy parancsot.


2013. júl. 28. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 tetro ***** válasza:
35%
Ez a kérdés már megint egy sefüle sefarka általánosító ökörség...
2013. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
65%
Az ember miért könyörögnek a saját vagy családjuk életéért?
2013. júl. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert cseppet túl sokat gondolnak saját magukról.
2013. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
65%
*Az emberek miért könyörögnek a saját vagy a családjuk életéért?
2013. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:

De ez nem úgy működött,hogy könyörög és akkor jó...nem az ő döntésük volt...ők igazából csak a végrehajtók voltak, ugyan úgy mint ahogy nem a rendőrt kell szidni amiért másnap elengedi a tolvajt hanem azt aki hozza a törvényt.

Csakhogy a fő felelősök már rég meghaltak.

Tény,hogy a kegyetlenkedésekre nem sok szükség volt, de azt meg bizonyítani nem lehet (nekik sikerült)

2013. júl. 28. 00:39
 6/78 anonim ***** válasza:
87%
Hát te nem vagy tiszta. Én inkább nem lőnék le egy ártatlan embert, hanem vagy harcolnék egy ilyen őrület ellen amennyire csak tudok, vagy elmenekülnék. Az utolsó mondatod pedig végképp nevetségessé teszi a kérdést. Nem a későbbi dicsőségért nem kell halomra gyilkolni más embereket. Komolyan, neked nincs semmilyen elképzelésed arról, hogy embert ölni rossz?
2013. júl. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

Embert ölni rossz.De annál csak az a rosszabb ha te vagy az az ember akit ölnek...most persze könnyen mondjátok,hogy ti aztán nem ölnétek, de mindenki félti a tyúkszaros életét, szerintem az 5 válaszolóból 4 simán ölne csak,hogy élhessen.

Meg aztán ha elmenekülsz...hogyan?hová?Utólag könnyű,hogy hát csak 5-6 évre kell eltűnni, de akkor ki tudta,hogy 45-ben vége a háborúnak?Mi van ha 150 évig tart?Addig nem könnyű bujkálni.

Vagy: hú de jó fej vagyok nem ölök meg senkit, mert mi lesz a csaldájával.Na puff lelőnek téged meg azt az embert akit neked kellett volna és mi lesz a te családoddal?

2013. júl. 28. 01:00
 8/78 anonim ***** válasza:
84%

Tetszik, nem tetszik a zsidók, magyarok, németek, románok, angolok and so on ugyanúgy emberek, joguk van az élethez és senki sem foszthatja meg őket. Ezért nem tud Mo. fejlődni és jobb hellyé válni, nincs összetartás.


Mellesleg így utólag, NEM zsidó vagyok, hanem sváb származású.

2013. júl. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
50%

De ti abszolút nem vágjátok, hogy a kérdező miről beszél.


Arról van szó, hogy a zsidók így utólag milyen jogon hibáztatják az akkori átlagembert, akinek parancsot kellett teljesítenie a háborúban és azért ölt embert, mert különben őt ölték volna meg.


És ne mondjátok, ti is gyilkoltatok volna, ha éppen azon múlik az életbenmaradásotok. A másik dolog meg, ha parancsmegtagadásért hadbíróság elé állítanak, akkor a családotok is könnyen megszívhatja.


Amúgy meg igaza van a kérdezőnek. Ha van két lehetőség, az egyik az, hogy vagy megölök egy embert és életbenmaradok, vagy nem ölöm őt meg és akkor mindkettőnket lelőnek és még utána a családomat is megszívatják, akkor én az elsőt választottam volna.

2013. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 Salamon Bálint ***** válasza:
71%
A kérdező felmentést adott a teljes vörös hadseregnek az elkövetett atrocitásokért.
2013. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!