Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikról mért ilyen a vélemény?

Jobbikról mért ilyen a vélemény?

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok el utána irjatok véleményt.


Sokszor hallom milyen szélsőséges, hazafias ( bár ebben nem tudom mi a baj..),ugyse nyernek, vagy éppen nem értenek a kormányzáshoz.

1. Mért baj ha még kezdők a kormányzás terén? Orbán hogy kezdte anno? Többiek hogy kezdték anno? A jobbikosok is ugyan úgy értenek hozzá csak még fiatalok.

2.Mért baj ha túlságosan szélsőséges? Mi rosszat tennének itt akármelyik kisebbséggel? Maximum megnevelnék őket ami nem ártana a közbiztonságot nézve..

3.Miért baj hogy túlzottan hazafias? Ők legalább NEM fogják eladni az országot!Ők saját érdekből NEM csinálnak semmit ami a Magyar emberekre nézve rossz lenne, vagy az országra nézve.Ők NEM hódolnak be semmi cionista kérésre pénzért.. Ők úgy segítenek másokon hogy a média az ilyen cselekedeteiket SOSE mutatja.

4.A jobbik esélyei most még nem de 2018-ba igen csak nagy lessz. De akkor is mért kell lenézni? Attól még hogy rtl club, tv2 stb sose mutatja csak lejáratja sokkal erősebb mint bármelyik párt itt. A jobbik önerőből építette ezt fel és róluk sose szól semmi jó a médiában. Mégis egyre és egyre erősebb lesz..


Szóval szerintem inkább legyen ilyen kormányunk aki még gyakorol és segít az embereken mint egy akármilyen másik párt akik pénzért a lelküket eladnák, de előbb az országot... Vagy éppen a cionista hatalom nyomására engedelmeskedjen, mindenben egyetérsen mindenkivel de a Magyar néppel sose... Inkább a JOBBIK legyen a kormány mint más párt...



2013. aug. 5. 00:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%

Az EU-ban a hazafias, nacionalista , erősen jobboldali pártok utálva vannak.

Emlékezz vissza, amikor az ezredforduló környékén , amikor a "szélsőjobboldali" Jörg Haider hatalomra jutott, micsoda cirkuszt csinált az EU.


De, ráb_sztak.

Az "ősliberális" , "felvilágosult" Franciaországban már második erő a szélsőjobb.

Pedig , ott is megy ám a lejáratása.

Jó néhányszor perelték már be őket, mert kimondták az igazságot.

2013. aug. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%

Megmondom kérdező, bár annyira elvakult vagy, hogy valószínűleg akkor sem érted meg.


Én nemzeti érzelmű vagyok, de nem úgy, mint a Fidesz és a Jobbik. Nekem nem jön be a melldöngetés, ez a tekerjünk mindent trikolórba és árpádsávba, mert akkor helyrejön az ország. Eddig mindkét párt ezt csinálta, nem tagadhatod.


A szélsőségességet és a kisebbségek megnevelését nem tudom pontosan hogy érted, de remélem nem úgy, hogy agyba-főbe üssük őket és nyírjunk ki párat. Én nem szeretem a cigányokat, örülnék neki, ha máshol lennének és nem itt, de ezt így nem lehet csinálni a 21. században Európa közepén.


A másik dolog pedig az, hogy pár ismerősöm van a Jobbikban, de éppen a kilépést fontolgatják, mert rájöttek, hogy a vezetők simán csak a pénzért csinálják az egészet...

2013. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
37%

Miért van az, hogy a szupermagyar hazafiak az esetek 99%-ában nem tudnak helyesen írni?

A magyar nyelv helyes használata nem tartozik bele nálatok a magyarkodásba?

2013. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
34%

Na akkor menjünk sorra:


1. A kormányzás terén először mindenki kezdő, csak van, aki mondjuk tanult előtte valamit, esetleg dolgozott is ilyen helyen vagy legalább ért hozzá. A Jobbikban max. egy tucat ilyen embert tudnék megnevezni, aki a saját szakterületén ér valamit, a többiek aluliskolázott karrieristák, akik eddigi életükben is lusták voltak megdolgozni a sikerért és most is csak a pártjuk farvizén akarnak befutni. Tipikus magyar politikusok ők is, csak még fiatalabbak és törekvőbbek - sajnos ez elég csúnya dolgokat hoz ki belőlük.

2. Attól függ, hogy ez a túlzott szélsőgesség miben nyílvánul meg. Egy dolog a kissebbségi integrációs programok, de ezen kívűl rengeteg minden van még, amiről úgy szeret hallgatni a párt.

3. Mi az, hogy hazafias? Mitől hazafiasabb a Jobbik, mint akármelyik másik párt? Dumálnak meg látszatra adják a hazafiasságot, de ez inkább báránybőrbe bújt farkas c. mese.... Ha nem csinálnak semmit ami a "magyar emberekre nézve rossz lenne", akkor jól értem nem is csinálnak semmit. Ami az egyiknek jó, az a másiknak rossz. Volt szerencsém belenézni azokba a saját házivideóikba amiket a kurucinfónak és pár saját sajtónak készítettek. Igen, természetesen nekik is vannak humánus, emberi cselekedeteik, de a "segítségeik" többsége egyszerű önreklmozás, mikor odaláncolják magukat a végrehajtók elé s a többi..

4. Örülök, hogy előre látod a jövőt. Egyébként a Jobbik magát járatja le, nincs szükség semmilyen média közbenjárására ehhez. Amit szerinted létrehozott a Jobbik azt egyáltalán nem saját erőből tette, a hétköznapi emberek paranoiáira épített és épít még ma is. Ha valaki valamitől fél vagy utál valakit akkor a Jobbik egy kis szavazóbázis reményében egyből elkezdi azt a dolgot propagálni. Bármiféle szakmai háttér nélkül. Kispista haragszik a Nagybélára? Akkor utáljuk mi is a Nagybélát és járassuk le, hátha Kispista ránk szavaz.


Ez a "cionista hatalom nyomása" meg elég szánalmas duma. Igen, biztos vannak olyan ügyek, ahol létezik ilyesmi, de ez a magyar emberek 99.99999%-át nem érinti. Ennyi erővel a bélyeggyűjtő körök hatalomra való nyomásgyakorlását is démonizálhatnánk, hogy ők milyen rossz hatással vannak a magyar népre és hazaáruló nemzetellenesek mert a bélyeg rossz és kommunista jelkép...

2013. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

Abba esetleg belegondoltál már te idióta, h valaki nem azért szavaz a Jobbikra, mert nagymagyarnak érzi magát?

Annyira hülye vagy, h az már fáj....

2013. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%

"Orbán hogy kezdte anno?"


Úgy hogy kilopta a szemünket.

2013. aug. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

"Abba esetleg belegondoltál már te idióta, h valaki nem azért szavaz a Jobbikra, mert nagymagyarnak érzi magát? "


Nem gondolt bele, mert ahhoz ostoba hogy gondolkodjon.

2013. aug. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
18%

1. Ez nem baj.


2-3. Ezek viszont a probléma lényegét ragadják meg. A Jobbik politikai tőkét kovácsol az emberek nem _feltétlenül_ és nem _mindig_ racionális félelmeiből. Ez nálam kimeríti azt, hogy önérdekből a magyar emberek ellen cselekednek.


4. Szerintem nem nézi le senki a jelenlegi támogatottsága miatt sem. Azért a tévében sem nulla egyébként a megjelenése, az interneten pedig talán a legerősebb, és az is csak a média része...

2013. aug. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!


Hol olvassátok ezeket a b.romságokat?


Hány éves vagy tulajdonképpen? Mert kb. a 16 (+/-5) évesek írnak/hisznek el ilyeneket!

2013. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%
Te is írtad, pont azért, mert a médiában lejáratják. Az átlag magyar ember, ha hazaér a napi 8-10 óra robotolásból, lerogy a tévé elé, bekapcsolja a retekklubot, és azt látja, h a Jobbik mekkora szélsőséges meg rasszista párt. Máshonnan nem tájékozódik, így milyen véleménye legyen a Jobbikról?
2013. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!