Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztok 2014-ben? Csak...

Kire szavaztok 2014-ben? Csak rendes választ adjatok és megy a +.

Figyelt kérdés

Emiatt nem fogok lepontozni senkit, indoklást vagy a másik párt szidását nem kérem, csupán a párt nevét.

(Voltak már ilyen kérdések, de szeretnék készíteni egy statisztikát.)



2013. aug. 6. 10:10
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
És hogy lesz 2-2,6%-os növekedés ha a munkanélküliség nem csökken ilyen mértékben sem? Hol van a 350 ezer munkahely, amit eddig teremteniük kellett volna? Hol vannak a hazai ipar és mezőgazdaság feltámasztására tett kísérletek? Még hosszasan lehetne sorolni.
2013. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

"És hogy lesz 2-2,6%-os növekedés ha a munkanélküliség nem csökken ilyen mértékben sem? Hol van a 350 ezer munkahely, amit eddig teremteniük kellett volna? Hol vannak a hazai ipar és mezőgazdaság feltámasztására tett kísérletek? Még hosszasan lehetne sorolni.

"


Én senkit sem akarok meggyőzni a magam igazáról, remélem majd igazolnak, vagyis a kormányt igazolják a számok. Én a Fideszre fogok szavazni, és remélem meg is nyerik! :)

2013. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Értékelem hogy nem akarod ráerőltetni az álláspontod senkire. De én nem lennék a helyedben ennyire optimista. Gondolj csak bele, hogy milyen intézkedésekkel érte a Fidesz az eddigi látszatjavulást! Mert én és rajtam kívül még milliók érzik úgy, hogy Magyarország egyáltalán nem teljesít jobban, kilátástalan a jövőnk továbbra is.
2013. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

"Mert én és rajtam kívül még milliók érzik úgy, hogy Magyarország egyáltalán nem teljesít jobban, kilátástalan a jövőnk továbbra is.

"


Ezt megértem, maximálisan, mert én sem élek jobban, mint 3 éve. Az árak emelkedtek, az áfára rátettek, a benzin 400 felett, szóval van miért szomorúnak lennem, de most valahogy elkezdtem reménykedni. A rezsicsökkentés is nagyon jól jön, gondolj bele, hogy mindenből lejön az a 20% (novembertől) és milyen jó lesz. Az a sok pár ezer forint, az mind megmarad a zsebembe, zsebünkbe a családdal, és ez nem rossz! Persze tudom, hogy a másik oldalról meg sok minden drágult, na de ha ez sem lenni, akkor rosszabb lenne. És itt a növekedés, meg most a közhangulat javulni kezd, én úgy érzem, úgy érzem, hogy ezek az intézkedések, kezdik meghozni a hatásukat. Legyen igazam! :DDDDDDD

2013. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
Jobbikra, kedves kérdező!:)
2013. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

#40-hez. Szidni és kritizálni az kettő. Elemezni pedig három.

Nem a ráerőltetésről van szó, ha tévesnek vélt meglátásra reagálunk. Sokféle intézkedés van, sokféle szempont szerint rangsorolhatók, itt most a gazdaságra gyakorolt hatása szempontjából érdemes.

Szívesen elfogadok bármiféle jóslást, gazdaságban is. Kivéve attól, aki 3 éve ad jóslatokat, mindig azt mondja el, mi fog lenni, és soha nem az lesz. Tandíjmentességet ígértek, még népszavaztattak is. Ma minden idők legrosszabb helyzete van e téren. Egészségügy javulását ígérik 3 éve, ma már több éves várólisták sem ritkák. Másoktól egy rossz évet nem fogadnak el, ők maguk 3 éve ígérik a javulást, de nem jön. Soha ilyen koszos, gazos nagyvárosaink nem voltak. Még el sem kezdődött a kampány, már túltesz minden eddigi mocskon, pedig az MDF 1994-ben megmutatta, milyen mélységekbe lehet alászállni. Mostani mércével azok magasságok voltak. Heroikus munkával sikerült elérni 3 év alatt, hogy sok vagyon felszívódott, az adósság mértéke mégis nőtt. Igaz, nem az IMF felé. e ami igazán fájdalmas: Soha ekkora megosztottság, ekkora ellenségesség, ennyi cinikusság, ennyi sandaság és ennyi besúgás nem volt. Nem az a baj, hogy milyen ma a gazdaság állapota, hanem az, hogy ilyen ellenséges légkörben nem lehet együtt dolgozni. Akkor pedig nem lesz javulás.


Lehet megnevezni pártokat minden kommentár nélkül. De minek. Mi a célja? Statisztikára alkalmatlan, különben is erre számtalan profi intézmény van. Ebben a formában a kérdés pótcselekvés, nincs célja, semmit nem mutat, maximum azt, hányan nem bírják elviselni a más véleményt.

Hasznosabb, ha elmondjuk véleményünket, és visszafogottan, a másikat tisztelve, a mondandóra koncentrálva válaszolunk. Erre próbálok kísérletet tenni.

2013. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!