Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tételezzük fel, hogy megtámad...

Tételezzük fel, hogy megtámad engem 2 roma származású ember az utcán, és én megvédem magam. Ez esetben én rasszista vagyok, és ők az áldozatok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 19:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha bizonyítani tudod, hogy ők támadtak rád akkor ha szerencséd van megúszhatod. De kedves roma fiatalok jönnének azzal, hogy te cigányoztad őket és igazából te kezdtél kötekedni. Szerintem ha cigányok támadnak meg akkor szégyen a futás de hasznos, mert ha sima bunyóba legyőznéd őket, náluk ott a "bökő" és nem számít ha ülnek egy két évet, legalább ingyen van a kaja, nem kell fűteni.
2013. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Vadkan01 ***** válasza:
89%
Ha végkép befogod a szájukat, akkor nem tudnak panaszkodni.
2013. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki az aki lehúzza a válaszokat? Esetleg megírhatná, hogy miért nincs igazunk? Nem a monitor mögött sunyiba kattintgatja a piros kezet.
2013. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

"Ki az aki lehúzza a válaszokat? Esetleg megírhatná, hogy miért nincs igazunk? Nem a monitor mögött sunyiba kattintgatja a piros kezet."


Nem egyértelmű?


Valami liberális majmok, vagy cigányok.

2013. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Szerintem az egész kérdést le fogják húzni,amekkora az igazság...
2013. aug. 12. 20:08
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Melyik töröltette a válaszomat?

Kiírom újra.


A cigányok úgy hazudnak, hogy önmaguk is elhiszik.

Azt mondanák, hogy a bűűrszínük miatt megtámadtad őket.


Amilyen ultraliberális országban élünk, tuti nekik hinnének.

2013. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem tudom megvédeni magad, akkor nem kapnak semmilyen büntetést, már ha elkapják őket.
2013. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd már ez megvédi magát:O Szemét rasszista, fasiszta, antiszemita, náci, hungarista!!44!!4!44!néégy!!!4


Csak megélhetési bűnözők, mekkora szemetek vagytok, adjuk ilyenkor oda a maradék pénzünket is, ha nem elég nekik az adónk. Vágják csak el a torkunkat, hiszen a torkunk elvágásán a megélhetésük múlik. Ez egyértelmű, ne legyetek rasszisták.


Mondaná ezt egy liberális ember, és sajnos a libsikből rengeteg van, úgyhogy viccet félretéve én is egyetértek az előttem szolokkal, vigyázz mert járhatsz rosszul is. Ha teheted kerüld a bajt, azaz menny el ha teheted, nehogy rád tudják azt bizonyítani, hogy lett volna lehetőséged elmenni, de te tovább védted magad. Nem vicc van ilyen. Úgy védi a törvény őket, mintha kihaló félbe lennének. De sajnos nem.

2013. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Most viccen kívül nem értem,hogy miért védi?Mi Magyarok mindent elnézünk,más nemzet nincs ekkora barom.Mi lehet a titka az egésznek?Mert nem véletlenül van ez nyilván.Tényekről beszélünk,akár kitörlik,akár nem.Kétségtelen tényekről.Én ok nélkül nem tettem volna fel a kérdést sem.
2013. aug. 12. 20:44
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

Nem olyan bonyolult dolog hogy ki(kik) védik őket. A zsidók!

Mert amíg védik és adják a lovat a cigányok alá addig velük foglalkozol és nem velük. Ők addig halásznak a zavarosban,szépen beszedik a sápot és a "hasznot". Mert tudod ha lehetne cigányozni akkor lehetne zsidózni is és az szerintem hosszú távon nem lenne nekik egészséges! Viszont arra én is kíváncsi lennék ha "véletlen" igaz lenne az hogy MO-t tekintik az új hazájuknak akkor is ekkora puszi-pajtások lennének-e a dezsvírek? Mert szerintem nem! Rövid úton rendeznék ezt a FAJlagos problémát hiszen a palesztinokon már gyakoroltak eleget.

2013. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!