Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyart a szocializmus...

A magyart a szocializmus tette szándékosan ilyen birkává, hogy később a liberalizmust önként tolhassák le a torkán, ezzel megsemmisítve a nemzet tudatot?

Figyelt kérdés

Majd pedig a szocializmusban kinevelt egykori leendő kommunisták átvedlettek liberálisokká, hogy ott folytassák a nemzet ellenességet ahol kommunistaként abbahagyták, csak immár feketéből átmentek fehérbe, hogy ne legyenek feltűnők a naiv szemnek. De a tetteik és stílusuk alapján aki akarja, egyből felismeri őket, mert a belsőjük nem változott meg, akár milyen mázat is öntenek magukra.

Mindkettő a nemzetnek rohan keserédes, gyilkos mosollyal az arcán, háta mögött kést szorítva, és közben keserédes mérgét mindenhol, mindenkinek ontja.



2013. aug. 26. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként annyira bűzlesz, kérdező, a 42%-s soronkénti válaszolásoddal meg a napkeresztényes szcientológiáddal, mint a sz.r .
2013. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Te meg hoztad a szokásos vad liberális kettős mérce hozzáállást, kritikával illetek egy diktatúrát meg azoknak az egykori és jelenlegi haszonélvezőit (eddig teljesen demokratikus vagyok, és elvileg nektek is ezt kéne tennetek), bár valamiért mégis gonosz lettem (pedig ügye ez teljesen demokrata viselkedés volt tőlem). A szcientológiával mellé lőttél, mert az pont a ti oldalatokról jött, és azok is hisznek benne.

Ha esetleg arra akartál utalni amire szoktatok hogy szívcsakrás táltos, avval is mellélőttél mert semmi ilyet nem mondtam, és még mindig csak annyit tettem amit egy jó demokrata elítéltem a diktatúrát, meg azokat akik a nemzeti egységre törnek. Ezzel csak azt bizonyítod hogy aki liberális az nemzetellenes, na most egy ilyen akar engem mint nemzetben gondolkodó demokratát megcsúfolni?

És antidemokratikus, mert csak nektek lehet igazatok, legyen az akármilyen vitatott, pont az ellenkezőjét csináljátok mint amit hirdettek. Mi következik ebből? Amit mondtam, olyan vagy/vagytok mint a kommunisták, de nem hogy olyanok vagytok, gyakorlatilag ugyan azok vagytok, mert azok csinálták ezt amit ti most.

Értelmesen egyikőtök sem tudott beszélni, csak a párt/idea propaganda blabla ment egész nap a mitikus szocializmusról/nemzetiességről (nektek ez most a turbómagyarozás,nácizás,szívcsakrázás).

Nem tudom feltűnt-e már neked/nektek hogy a nemzetiségére kicsit is büszke magyar (vagy legyen egy francia,angol,spanyol,olasz,német,görög,orosz,kínai,japán,dél-amerikai) köszöni szépen nem kér abból amit liberalizmus címszó alatt nemzetrombolásnak neveztek.

Egy nemzetországok alkotta világban a ti hozzáállásotok maga a pestis, és aki a pestist terjesztette az már akkor is a patkány volt...


Kész vagy érdemben reagálni valamit, vagy majd odaböfögsz egy valamit, vagy még csak nem is fogsz válaszolni szokás szerint?

Mert amikor már értelmesen kéne beszélni, akkor már kifut a lábatok alól a szőnyeg.

2013. aug. 27. 09:02
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

Hasznos lenne- kedves kérdező- egy kicsit kevesebb általánosítás, csúsztatás, és kirekesztés. Bár akkor nemigen maradna mondanivalód.

Ha te tényleg demokrata vagy, és a diktatúra ellensége, akkor most nagyon rossz lehet a közérzeted...

2013. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!