Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a digitális...

Mit gondoltok a digitális átállás=telekép elméletről?

Figyelt kérdés

Már több helyről is hallottam azt, hogy a digitális átállás csak egy kifogás, hogy még egy (laikus számára más funkciókra hasznontalan) elektronikus eszközt telepítsenek az otthonokba, a DVB-dekóder képében. Ebbe azonban egy minikamera van építve, ami közvetíti valakinek, hogy egész nap mit csinálnak a lakásban. Mivel a tévé rendszerint a "házioltár" szerepét tölti be a központi szobában, a nappaliban, tökéletes hely egy megfigyelő kamerának. Az új tévék, amik meg alapból digitálisak, meg már magukban hordozzák a kamerát, a sok számítógépes alkatrészük között nem nehéz elrejteni.

Az is gyanús továbbá, hogy csak a nagy Nyugat és USA-barát országok eröltetik az átállást, míg a más politikai szervezettségűek pl. Észak-Korea, nem.


Ti mit gondoltok erről? Megérné a jövőben a dekódert valami vastag dobozba zárni és Videoton, Junoszty tévét használni?



2013. szept. 3. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nem a tv-k lettek digitálisak, csak a műsorszórás


nekem például otthon egy 20 éves katódszörnyre érkezik a kábel

2013. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A magyar otthonok 99,9%-ában semmi érdekeset nem látnának ha mégis így lenne. Egyébként meg szedd szét és rájössz, hogy nincs benne semmi kamera.


Észak-Korea meg azért nem erőlteti az átállást mert egyrészt nincs miből átállni, nincs mire átállni és minek nekik, egy csatornánál ez teljesen felesleges.


Szánalmas, hogy egyesek már ebben is sz összeesküvést keresik. Szerintem meg egyenesen beépítettek minden egyes családba egy embert akik az USA-nak jelentenek... kb. ugyan annyi az értelme mint ennek.

2013. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

egy kamera feltünne a dekoderben, biztos vna oylan aki szétszedi,


megfigyelésre meg ott a facebook ami alapján beazonosítanak ami elkéri a mobilszámod is így egész nap tudják követni merre mászkálsz

2013. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 BlackSword ***** válasza:
100%

Nem vagy Te egy kicsit paranoiás??? Egyáltalán mit kezdenének azokkal a felvételekkel??? Hol tárolják ezeket??? Ki nézi, ha mindenki a másik a "házioltár" előtt ül... És ahol antennáról megy, ami ugye vevő, ott hol az adó???


Halottál már olyanról, h emberi jogok, személyiségi jogok???


Ezen gondolkodj el... Leülhetsz, egyes...

2013. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem meg egyenesen beépítettek minden egyes családba egy embert akik az USA-nak jelentenek... "


Akkor már értem mit keres itt a konyhában az a CIA ügynök az átállás óta...

2013. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Remélem éjjellátó-kamera van beépítve, mert nálunk csak sötétben van érdekes "műsor"!

Apropó, nem tudod hol lehet megszerezni a felvételeket?! Némelyik alakításunkat szívesen visszanézném!

2013. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt sem ül tort, az érelem! Én úgy hallottam,hogy Bagota Niger,Szomália sem és Grönland se erőlteti az adást ezen szerkezeteken.Onnan is tudom,hogy nem adó-vevő az antenna és én már börtönbe lennék, amiket csináltam a tv előtt.5-10 év ez biztos.
2013. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a valaki, akinek közvetíti a képet? 500 millió embert 24 órában megfigyelni elég kemény meló lehet, ráadásul mindezt titokban is kell tartani. Észak-Koreát hozod fel, tényleg?
2013. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Én inkább az okostelefonok miatt aggódnék.

Beépített mikrofon, GPS nyomkövető és kétoldali HD kamera...

2013. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mivel a telekép kétirányú kommunikációra alkalmas Orwell víziója szerint ezért teleképnek biztos nem telekép a dekóderbe rejtett minikamera. Az már csak egy másik kérdés, hogy teljesen felesleges és érdemleges eredmény nélküli a dolog. Ráadásul az orwelli rendszer nem ismerte a felvételek rögzítésének a lehetőségét se.


Különben is sokkal kifinomultabb eszközök voltak már korábban is, a rendszerváltás környékén az agymosásra mint például a korábbi scannerek. A probléma csak az volt velük, hogy könnyedén le lehetett leplezni őket. Egy videó is készült erről:


http://www.youtube.com/watch?v=KImkZvLOCfA

2013. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!