Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz erről a videóról?...

Mit gondolsz erről a videóról? Cím: Jobbik TV - "Gyermek nélkül nincs haza" - ifjúsági és népesedési konferencia

2009. nov. 9. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

azt hittem csak hülyéskednek, vagy gúnyolódnak, akik lekommunistázták Vonáékat, holott hisztérikus antikomcsik. de ezek tök ugyanazt a szöveget nyomják, ugyanazzal a hangsúllyal, mint a vörösök anno, csak valami fekete-fehér effektet kéne a videóikra nyomni, meg kicserélni a hazára szóló utalásokat a pártról szóló utalásokra, és voilá.

röhej. :)

2009. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Tetszett, naggyából egyet értek vele.
2009. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most nem a beszéd határozza meg azt,hogy ki milyen politikát folytat. pl: ha úgy beszélek mint anno egy komcsi (bár ezt nem tudom hogy érted),attól én még nem vagyok az hiszen egy olyan ideológiát követek amely antikommunizmussal is jár. (Gondolok itt a nacionalizmusra.)
2009. nov. 9. 20:42
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Vannak olyan dolgok,amik mindig érvényesek.

Mondjuk a gyermekvállalás.Mindegy,hogy feudalizmus,kommunizmus,kapitalizmus van,ha nem születnek gyermekek,az egy ország számára baj.

Azonkívűl nem értem.Nincs olyan,hogy valami csak rossz lehet,vagy csak jó.A kommunizmusban is voltak jó dolgok,ezt miért kellene tagadni?Miért ne lehetne mások "vívmányait"felhasználni,ha attól jobb lehet az élet.

Inkább balgaság lenne csupán azért elvetni,mert azt máshol már "kitalálták".

2009. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A kommunizmusban is vannak jó dolgok,de nálunk IS megbukott.

Volt bővel ideje hogy bizonyítson,de a nacionalizmusnak is adjuk egy esélyt!

2009. nov. 9. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

"...a nacionalizmusnak is adjuk egy esélyt!.."

már kapott - rá is faragtunk emberesen.

2009. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az esély egyenlőség és az integráció amiket értéknek tekint hanem az emberek küldetésének a kiteljesitése."

Szép beszéd de semmit nem jelent. Az iskola szerepe hogy gyereknek ugyanazt megtanitsa úgyanúgy támogassa ugyanazt követelje meg minden gyerektől.

2009. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

a nacionalizmusnak is adjuk egy esélyt!.."

már kapott - rá is faragtunk emberesen.


Akkor te antinacionalista vagy?

Szerintem halvágy gőzöd nincs hogy mit jelent a nacionalizmus.


Egy életlen tartalmú videó, se jó se rossz.

Számomra túl sok benne az általánosítás

2009. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért ne hasonlítsuk már össze a nacionalizmust a fasizmussal,akarom mondani: ne vegyük egy kalap alá,mert nem ugyan az!
2009. nov. 10. 18:54
 10/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:24


Nem támadóan írom csupán véleményként hogy:

A beszédeket egészében szokták nézni,nem úgy hogy kiragadnak belőle egy mondatot. A mondat így magában,tényleg értelmetlen.

2009. nov. 11. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!