Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik elnöke: Vona Gábor...

A jobbik elnöke: Vona Gábor beszéde 2009. X.23. -án. Vélemény? (alig 20perces videó, amit érdemes megnézni! )

2009. nov. 15. 17:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%

már volt egy ugyanilyen kérdés, akkor is kifejtettem, hogy Vona elmebeteg. :)

sőt, ez már nem vág az októberi témába, de az egész Jobbik egy csőd, hiszen keresztény államot akarnak csinálni egy olyan országból, ahol jó, ha 20% a keresztények aránya. ennyi erővel muszlim, taoista, vagy (nanehogymár!deigen) zsidó értékrenden alapuló politikánk is lehetne.

2009. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Magyarország 75%-a keresztény. Ha már itt tartunk :-)
2009. nov. 15. 18:14
 3/40 anonim ***** válasza:
49%

Teljesen igaza van.

Drazsénak portásnak nem szabadna lenni a parlamentben azzal az előélettel.

Persze az is igaz hogy akik most kormányoznak, azoknak a leszármazottjai, jogutódjai, akik behívták az oroszokat, akik pártállamot tartottak fenn, akik még most is itt lopnak csalnak hazudnak, és mit sem változtak. Hogy szüksége van az országnak a változásokra, paradigmaváltásra.

2009. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
65%

ördögöt 75%. vagyis 4-ből 3? kizárt. 10-ből 9 nem vallásos, nem tudom hol van erről adat, de annyira biztos vagyok benne, hogy az összvagyonom az egyháznak merném adni, ha valóban 75% lenne. annyi még a Vatikánban sincs.

de ne offoljunk, lényeg hogy a vallást ki kéne már hagyni a politikából.

2009. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
A vallást is mennyire emlegeti a jobbik... Megemlítette 1-2szer,a nép meg ezen rugózik. Most fontos az egy dolog,de milyen sorrendben? Nem az lesz az első amit megoldanak.
2009. nov. 15. 18:29
 6/40 anonim ***** válasza:
45%

lehet hogy nem a legelső, de erre épül a programjuk is, tiltani kell mindent, ami nem konzervatív keresztény, és kötelezővé tenni, ami az.

nekem nem tetszik az értékrendjük. a hazaszeretet az rendben van, de ez a szent korona-tan mögé bújtatott nagyon is álszent diktatúra nagyon nincs.

2009. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
59%

Ezen a megemlékező beszéden is tisztán látszik a Jobbik pofátlansága és végtelen arroganciája:

Szemrebbenés nélkül használták fel a nemzeti ünnepünket (ami mindenkié) pártérdekre (ami az övék).


Akármennyire is fanatikusan és mindenek felett akarnak győzni, nem így kell megemlékezni, nem szabad így a múlt felé fordulni. '56-ban a magyarok túlnyomó többsége egységbe került, együtt dolgozott, együtt érzett, mint nagyon ritkán a történelemben. Vona Gábor ennek az emlékét is csak gyűlöletkeltésre tudja felhasználni, és a saját pártja valamint a Magyar Gárda népszerűsítésére.


Akármit is gondolok a Jobbikról és Vonáról, '56 ünnepén ilyen beszédet mondani nem hazafiasság, hanem pofátlanság!

2009. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Én szerintem az a pofátlanság, hogy Draskovics és társai a gárdistákat feketítik,miközben ők ártanak a hazának. Nagyon is sok köze volt a beszédnek '56-hoz!
2009. nov. 16. 19:14
 9/40 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg nézz ki a gép mögül Magyarország 75%-a ateista. Vasárnap látogass meg egy templomot az idős nénikéken kivűl sok embert nem fogsz láttni. Az emberek nem lesznek vallásosak mert azt mongyák magukról. Valoszinő még egyikük se volt hittanórán, nem bérmálkozott, nem jár temploba és még csak a vöröskeresztnek se adakozott életében.
2009. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
statisztikát tudnál mondani?
2009. dec. 1. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!