Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a román hirdető azt írta...

Ha a román hirdető azt írta volna, hogy cigányok és zsidók kizárva akkor abból mekkora botrány lett volna?

Figyelt kérdés

[link]


Minden este megnézem az RTL híradóját, és ők úgy tűnik,hogy nem tartják fontosnak ezt a magyarokat kirekesztő hirdetést.A fentebbi linken csodálkozva olvastam,hogy az ATV-től vették át a hírt, hiszen az még szélsőségesebb az RTL-nél is.

De a nyakamat tenném rá, hogyha oda zsidót vagy cigányt írtak volna a magyar helyett akkor már akkora botrány lenne egész Európában,hogy talán le is rohanják Romániát.

(irónia)

Mivel a magyarok kisebbségnek számítanak, és mi illetve az RTL dolgozói is magyarok (vagy nem?!) ezért szerintem minimum egy említést érdemelt volna,hogy nem csak a zsidókat és romákat "rekesztik ki" és tudja a buta liberális is,hogy a saját népét is érheti kirekesztés és akkor emelje fel a hangját ez ellen is ne csak akkor amikor a magyarországi kisebbségeket éri hátrányos megkülönböztetés.

Az RTL azért jó jó példa mert tulajdonképpen nekik van a legnagyobb nézettségük az országban, így ha az hírértékkel bír számukra,hogy egy rabbit pofán vágtak akkor ez a minimum,hogy ezt is beteszik.


(Nem érdekel ha már volt a kérdés, nem fogok visszakeresni a napi állítólagos 3700 kérdés között, a kereső meg egy abszolút felesleges opció, hiszen mindent kiad, kivéve amit keresek)



2013. nov. 9. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
*Mivel a magyarok kisebbségnek számítanak ROMÁNIÁBAN*
2013. nov. 9. 10:55
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Az atv-féle szélsőlibsik a cigányokat és a zsidókat imádják (nagy részük maga is az utóbbiakat erősíti), a magyarokat gyűlölik. Ebből következik a válasz.
2013. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Semekkora. Egyetlen embernek sem kötelessége cigánnyal vagy zsidóval még szóba állnia sem.
2013. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Ez szerintem teljesen alap. Egy embert elsősorban a származása határozza meg. Első benyomásként semmi más alapján nem szoktam ítélni, kizárólag csak a származása alapján. Később persze mikor megismerem az ember jellemét már az is számít, de akkor is kevésbé mint a származása.

Minden embernek ez az elsődleges ismertető jegye.

2013. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Minden híradó mást tart fontosnak lehozni, az RTL nem hozta le, számos más csatorna és hírportál viszonyt megtette, viszonylag oldalfüggetlenül.
2013. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!