Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborodnak fel az...

Miért háborodnak fel az emberek azon, hogy nem szavazok?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nevetséges.
2013. nov. 9. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg az a nevetséges,hogy hirdeted.

Kit érdekel,hogy nem szavazol?Büszke vagy rá?Mi ebben a büszkeség?Jogod van hozzá...én meg szavazok.És?A kutyát sem érdekli.

2013. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel. Magánügy.
2013. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:

Jogod van nem szavazni.

Akkor az a véleményed, hogy nincs véleményed.

Vaaagy, valamilyen speciális különvéleményen vagy amit nem tudsz a szavazatoddal kifejezni.

A politikában ha valakinek nincs véleménye akkor lemond a bírálat és a helyeslés jogáról.

Ha pedig mégis bírál vagy helyesel ,nem megalapozott és nem etikus.

Mert az ellentmond az azelőtti véleménytelenségének a kinyilvánításával.

2013. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
94%
És ha azért nem szavaz valaki, mert véleménye szerint nincs kire?
2013. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
95%
Így van! Nincs senki, akit szívesen választanék. Miért lenne muszáj? Ha elém raknak egy sz@ros zsemlét, meg egy fo.os zsemlét, abból se választanék.
2013. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
84%

kérdezővel és az utolsó kommentelővel értek egyet.


3-as kommentelő, te valamit nagyon benéztél.


"Jogod van nem szavazni.

Akkor az a véleményed, hogy nincs véleményed." -ezt írod, ami teljes képtelenség.


A dolog épp ellenkezőleg működik.

Lehet egy nagyon is megalapozott rendszerkritika (nálam spec ez van), illetve aki magát a rendszert még ne adj' Isten el is fogadná, nem talál olyan pártot, ami megfelelő lenne a számára.


Én pont fordítva gondolom.

Aki szavazni megy, legitimálja ezt a velejéig korrupt és hazug rendszert, hagyja magát az orránál fogva vezetni.

Elhiszi, hogy egy négyévente behúzott nyamvadt X megváltja a világot.

Pedig csak diktátort választ az ország minden négy évben, még abban sem vagyok biztos, hogy az nyer, aki a legtöbb szavazatot kapja.

A politikai részvétel nem a húzogatásban merül ki.


A kérdezővel hasonló cipőben járok.

Amikor megemlítem, hogy nem megyek szavazni, rögtön kialakul a Fidesz-MSZP-Jobbik-LMP egységfront és még egymásnál is jobban gyűlölnek engem (minket).


Mindezt bizonyítandó, valszeg 0% körül fognak lepontozna a párthívek.


Önálló gondolkodás már nehezükre esik, ők csak visszaböfögik az adott pártführer szavát.

2013. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 Ozmium42 ***** válasza:
Vagy ha például azért nem szavazok, mert bojkottálom a választási rendszert? Ha elmennék szavazni, pont azzal legitimálnám. A bírálati jogom nem attól függ, hogy elmentem-e szavazni. Épp ellenkezőleg! Hogy kritizáljak egy olyan pártot, amire szavaztam? Hogyan kritizáljam az összeset általánosságban, ha úgyis szavazni fogok az egyikre? Ez teljesen elvtelenség lenne a részemről.
2013. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
Igazad van! Én is szavaznék, csak nem látom még a kevésbé rosszat sem, nemhogy a jobbat.
2013. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
Azért, mert az emberek primitívek és buták.
2013. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 Ozmium42 ***** válasza:
Tessék, mire megírtam a véleményemet, ketten is megelőztek. Alakul ez!
2013. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!