Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják azt egyes...

Miért gondolják azt egyes emberek, hogy jó lenne, ha kilépnénk az Európai Unióból?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

Mert az EU két lábbal tiporja az európai értékeket, a kultúrát , az értékrendet.


Olyan emberekkel van tele, mint a pedofil és gyermekmolesztáló Cohn Bendit,a diktátor hajlamú Viviane Reding, az EP elnöke pedig egy olyan ember aki még az érettségit sem tudta letenni.


Ja, meg oly mértékű káros liberalizmust erőltet az EU a tagállamokra, hogy abba belerokkannak.

Ha nem hiszed, menj el Ózdra, Miskolc-Avasra vagy egyéb "kultúrhelyekre".

2013. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy vettem észre hogy az úniót, mint bűnbakot szokták elővenni. Általában sikertelen, megkeseredett emberek, akik fogékonyak a propagandára. Megvannak a bevett sablonok: a cukorgyárak, a termelési kvóta, a bezárt ipari egységek, bányák, ezeket ők alapnak veszik, hogy az únió hibája, hogy bezárták/elvették. Sokkal könnyebb mást hibáztatni a nyomorunkért, mint bevallani saját gyengeségeinket (képzetlenek vagyunk, nem beszélünk nyelveket, stb) vagy a politikai korrupciót,ami elnyeli az unió előnyeinek jelentős részét. Helyette a politikusaink által jól kitalált propagandát skandáljuk.
2013. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Akartok egy újabb érvet látni?

Tessék:

[link]


Az EU liberális menekültpolitikájának eredménye.


Ez kell?Ez a helyes?

2013. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Na megjött a bűnbakos válaszoló a 2. képében.


Én jómódú sikeres családból származom, anyagi gondjaink sosem voltak.


Az Eu domináns ideológiája, eszmerendszere miatt vagyok euroszkeptikus.


Édesanyám jogász, gyakran hallom, amikor a liberális szellemben íródott törvényekről beszél.

Az EU pedig az ilyen liberális szellem zászlóvivője.


Gyakorlatilag minden európai országban jártam már, főleg Marseillen voltam megdöbbenve, ahol megtapasztaltam a nyugati liberalizmust két színes bőrű képében, akik megpróbáltak kirabolni.

Mintha Ózdon lettem volna....


Többek között az ilyesmik miatt vagyok euroszkeptikus.

2013. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Csak azért nem lenne jó ha kilépnénk az EU-ból, mert akkor már tényleg teljhatalma lenne a FIDESZ-nek.
2013. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Egyesek meg vannak b*szva azzal h mindenhol a liberalizmust okolják a gondjaikért pedig az egyetlen olyan ideológia ami a fejlődést akarja és nem pedig vissza térni a múltba. Jönnek elsősorban azzal h a liberalizmust támogatók támogatják a multikulturalizmust, hát ez nem igaz egyszerűen csak nem ellenzik és nincs bennünk idegen gyűlölet. Nem szerveznek a liberálisok külföldi betelepítéseket meg ilyeneket meg amúgy is mit kéne csinálni a négerekkel cigányokkal?? Egyik szélsőjobbos se tud megoldást csak pofázni,vagyis egy megoldást tudnak de az a legprimitívebb és embertelenebb megoldás. Európai unió még nagyon fiatal vannak hibái amiket ki kell javítani nem kell rögtön elítélni ezekért a hibákért. Akik azt támogatják h ki kéne lépni az eu-ból azok egyszerűen nem értenek a gazdasághoz és nem tudják miről beszélnek olyan káosz lenne Magyarországon amit még elképzelni se tudnánk. Jobboldal csak annyival tud jönni h mindent eltúlozz h a liberalizmus cigány védő meg a sok sületlenséget amit egyedül csak ők képzelnek be.
2013. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

6.


A liberalizmus a fejlődést hozta, egy darabig.

De, ma már visszafejlődést hoz.


Egy kevés szocializmus is fejlődést hozott Európában hisz szűkebbre záródott a társadalmi olló, progresszív adózás stb....

De a túlzott szocializmus is kártékony és visszafele fejlődést hozna.Itt gondolok az osztályharcra, intézményesített "burzsuj" ellenességre ...stb


Így van ez a liberalizmussal is.

Csak a szocializmussal ellentétben ,itt nem tudták azt mondani, hogy "END", nem tudták elzárni a csapot.

Ezért valami kártékony dolog lett az eredmény.

2013. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6/6 100%-ig egyetértek veled!
2013. nov. 10. 16:48
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Gyakorlatilag minden európai országban jártam már, főleg Marseillen voltam megdöbbenve, ahol megtapasztaltam a nyugati liberalizmust két színes bőrű képében, akik megpróbáltak kirabolni."


Hát akkor itt az ideje leszállnod a földre. Igen, az ember mindenhol ember. Bűnözők és krvák mindenhol vannak, képzeld, ez nem a liberális hanyatlás műve, ILYEN AZ EMBER! És ezek a borzasztó, állandóan válsággal küzdő, liberlális demokráciák a hibáik ellenére is életképesek, amíg a többi diktatórikus rendszer hamar feldobja magát.

2013. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

"ez nem a liberális hanyatlás műve"


Dehogynem, szerinted, hogy kerültek ilyen emberek Európába?


Ők, hogy kerültek Európába?

[link]


Ez mind-mind a liberalizmus hibája.

2013. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!