Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 18 évesen kire lenne érdemes...

18 évesen kire lenne érdemes szavaznom 2014 ben?

Figyelt kérdés
Nem voltam eddig ilyen beállìtottságù de egyre jobban kezdem ùgy érezni,hogy a C tipusù állampolgárokkal kezdeni kéne valami mert amit meg engednek maguknak az az elfogadhatatlan, ezért kezdek a jobbik felé hajlani.. Persze tudom,hogy nem csak ezt az egy tényezőt kell figyelni hanem ezer másikat. Adjatok tanácsot nekem.

2013. nov. 23. 11:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
A Jobbikra.
2013. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
Szavazz sztem is a jobbikra, azok gyűjtik az ilyen agyhalottakat.
2013. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó: akkor mesélj nekem a cigány-magyar együttélés gyümölcsöző eredményeiről... Mert van ilyen is ám, lásd Érpatak, Drávapiski...
2013. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
Csak a Jobikra ne az raszista párt!!! Sztem MSZP!!!
2013. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%

Egyértelműen Jobbik!

Keress a videómegosztókon Vona Gáboros videókat! Döntsd el, tudsz e velük azonosulni!


Nem véletlenül hallgatja el őket a fősodratú média! Ha minden emberhez eljutna a Jobbik valódi arca, akkor lazán megnyernék a választást!

Ezért jelenleg csak a botrányokról tudósítanak, a valódi Jobbikot elhallgatják!

2013. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Tisztelem annyira a függetlenséged, hogy nem befolyásollak semmivel. Felőlem aztán a Kétfarkú Kutyapártra is szavazhatsz, de az már jó pont, hogy elmégy szavazni, ellenben sok veled egykorúval, akik baromságnak tartják az egészet, de ha nem lenne szavazati joguk, már mennének ki az utcára, hogy kaphassanak, holott most is csak ülnek rajta.
2013. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

4.


"Csak a Jobikra ne az raszista párt!!! Sztem MSZP!!!"


Miért, mert a liberálnácik azt mondták, azért? Nem az inkább a rasszista, aki 2 konzervért megveszi őket kilóra?

Kérdezz meg pár MSZP-st, hogy odaköltöztethetünk e hozzájuk 3 szegény roma családot!?!? Biztos igent mond!

2013. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
33%
Az mszpre ki szavaz még komolyan? mi a bajotok ?
2013. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%
Bárkire csak a fideszre és az mszpre ne.
2013. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Waff ***** válasza:
42%
Attól függ minek vallod magad. Ha cigánynak,vagy zsidónak,vagy bármi más nemzetnek,nemzetiségnek akkor csakis a bal oldalt javasolnám,ezek közül mind1 melyik (mszp,lmp,együtt2014,dk) egy és ugyanaz mind,csak más a nevük.Ezek szalonköntösbe bújtatott,jól kitalált,magyarellenes pártok,akik(magam sem értem valójában miért?) mindenki érdekeit védik kivéve a magyart,és mindent kiszolgálnak ami külföldi és nagytőkés.....ezek úgynevezett lakáj-pártok.Nézz meg pl egy Gyurcsány beszédet hang nélkül és csak az arcát és a mozdulatait figyeld....sugárzik belőle a gyűlölet a rosszindulat és a hazugság. A többi párt se (pl fidesz,jobbik) egy hiba nélküli,tökéletes párt,nagyon sok mindent kellene csiszolni rajtuk is,de messze jobbak mint a bal oldal :) Tehát összegezve tanulmányozd át mindegyiket,vond le a következtetéseket,és dönts a józan belátásod szerint :)
2013. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!