Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mutat valaki linket, dokumentu...

Mutat valaki linket, dokumentumot hírt vagy akármit ami bizonyítja, hogy a Gárda bántott megtámadott valakit, vagy kárt okozott?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gárdatag és nem is akarok az lenni, de látom, hogy annyian utálják a gárdát. Kíváncsi lennék, hogy van e kézzel fogható oka. És most nem olyan dokumentumokat akarok ami arról szól, hogy van az utcán 2ember aki gárdatag vagy gárdaruhában van ás megverték a józsit, hanem maga a gárda mint szervezet követett e el bármi bűntényt.


most nem kell ide a cigányozás zsidózás(az főleg nem), most csak a gárdáról beszéljünk, hogy hol bántott bárkit is. Tudom félelmet kelt. Egy csoport cigány is félelmet kelt. De egyikük már tett azért, hogy féljünk tőlük, a gárda is?


2009. nov. 20. 13:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen dokumentumot senki nem fog neked mutatni, mert nincs alapja. A Gárda eddig csak segített. Viszont ezt a "dokumentumot" érdemes megnézni:

[link]

2009. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
igen ez vicces:) de nah most ne menjünk bele a cigányozásba, nem akarom, hogy eltérjünk a témától, csak tényleg kíváncsi lennék, hogy akik gyűlölködnek azok csak vakon teszik politikai nyomásra meg a hülyeségük álltal, vagy alapja is van.
2009. nov. 20. 13:47
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Erre en is kivancsi lennek. Ciki lenne ha senki nem talalna. Mar lenne vagy 60 foditott esetben. Vajon miert is???
2009. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
oké nyugi, realx, igazad van, de maradjunk csak a gárda témánál most. A lehetőség adott, nem sértődök be ha bárki mutat valamit erre.
2009. nov. 20. 14:16
 5/25 A kérdező kommentje:
relax.
2009. nov. 20. 14:16
 6/25 anonim ***** válasza:
nem tudok egyet se
2009. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

én nem értek a politikához..szóval biztos infóm nincs arról h.kik és miért utálják a Gárdát.csak tippelni tudok.esetleg azért tarthatnak tőlük,mert néha nyáj-hatást keltenek,csordaként vonulgatnak,(pedig valószínűleg csak az összetartozást fejezik ki ezzel.)saját(szerény véleményem szerint is picit rémisztő-/fekete/!)egyenruhájuk van,mindenféle (sokak számára ismeretlen)jelképpekkel..


ez(mármint a jelképek NEM ismerete)egyértelműen a Gárda-utálók(kritizálók)saját műveltségbeli hiányának tudható be)nem tartana semmiből utánanézni a jelentéseknek...dehát az ismeretlent mindig könnyebb kritizáni,és tartani tőle..


amúgy folyton azt hallani h.itt tüntetnek,ott vonulgatnak/ennek van hírértéke a média szerint/,hangzatos jelszavakat skandálnak...meg Morvainak vannak néha hajmeresztő kijentései...mintha épp keresztes hadjárastba indulna...ő spec.nekem nem szimpi..mint Jobbikos valahogy összemosódik az ő személye a Gárdával.pedig tudtommal h.nem olyan szoros a kapcsolat köztük..


én egyébként tudok a Gárda segítő,jótékonysági tevékenységeiről is..de sokan nem.


amúgy valószínűleg a céljaik jók,csak kicsit nehezen emészthető az átlagembernek,ahogy közvetítik ezt.


én spec.nem ismerem annyira a Gárdát h.bármilyen ellentmondást nem tűrő véleményt alkossak róluk..benyomásaim vannak,(ezeket írtam le az előbb)de SOHA nem mondanék valótlant róluk,mivel nincs alapom hozzá...könnyen meggyőzhető vagyok ezen a téren..


Tehát kérem a Gárda támogatóit,ne essenek nekem rögtön azért mert megpróbáltam megfejteni a társadalom egy részének Gárda-ellenes gondolkodásának kiváltó okait.


jah még valami:talán vannak olyan Gárdatagok,akik szélsőséges módon adnak hangot az eszméiknek,(kukaborogatás,minden ellentétes véleményű ember lezsidózása.)elképzelhető h.miattuk rossz a közvélemény az egyesületről...

2009. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%

előző vagyok



bocsi néhány mondatom kicsit bonyolultra sikerült:)

2009. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%
Kedves kerdezo!Te nagyon jol latod a dolgot!Vakon teszik politikai nyomasra!Bele akarjak tenni az emberekbe a felelmet a Jobbik gyengitesere es ugy akarjak beallitani a dolgot mintha a Garda meg a Jobbik egy agressziv,orult emberek tarsasaga volna...Egyszeruen nem ertem hogy nem latnak ezen keresztul az emberek!
2009. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18%

Tiszta politika az „üldöztetése” a gárdának.

Ugyan az a tónus mint amit 20 éve követ a balib oldal, ha valamit nem tud eltörölni a média segítségével. A Jobbik alulról szerveződött , ahogy a gárda is és a gyökerei nagyon is élnek, ami megrémíti a hatalmat, amibe a Fidesz is beletartozik. Gyakorlatilag a beszüntetés is teljesen a magyar jog olyan alkalmazása mellett volt csak lehetséges, ami un „eszmei” mint a jó erkölcsösség, a társadalomra negatív hatás, közízlés. A baj hogy ha ezeket használták volna az elmúlt 20 évbe akkor külön börtönt kellett volna nyitni a politikusoknak, illetve a nem bizonyították hogy a magyar társadalom nagy részében félelmet kelt. Az az KONCEPCIÓ

Félnek a Jobbiktól és az ő szempontjukból joggal, hiszem paradigma váltást emleget, ami a gazdasági hatalmukat és kötődéseiket megszűntetné. Persze az furcsa hogy a tettre kész szakszervezettel megállapodása van a Jobbiknak, ami a fegyveres testületek legnagyobb szervezete. Persze ezzel nem tudnak mit csinálni, de érdekes.

2009. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!