Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy MO-on tulajdonképpen szabadságharc folyik, a nemzet szabadságáért küzdők és az uralkodód elnyomó elit (fidesz-mszp-kdnp stb) iletve az őket irányító érdekek között?

Figyelt kérdés
Én így látom. Szerintetek?

#túlélés #nemzet #szabdaságharc
2013. dec. 9. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nincs új a Nap alatt.

Mondj egy kort, amikor ez nem volt igaz!

Esküszöm, fizetek egy sört.

2013. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te szívtál valamit. Nincs itt semmilyen szabadságharc. Felülről irányítják a politikai elitet, akik teszik amit mondanak nekik, a nép meg néma csendben tűr. Ez szerintem semmilyen szempontból nem szabadságharc.
2013. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"a nemzet szabadságáért küzdők"

Konkrétan kikre gondolsz?

2013. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dick Esmen ***** válasza:

"Zrínyi vére mosta Bécset,

S senki bosszút nem állt;

Rákóczi küzdött hazánkért,

S töröknél lelt halált.

Páris ígért szabadságot,

Ti nem fogadtátok,

Járom rátok, gyáva népek,

S maradéktól átok."


Kölcsey

2013. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Joe Makepeace ***** válasza:
Okádok a kormánytól, de legyünk igazságosak: szabadságharc mindíg valamilyen külföldi megszálló erő ellen mehet, például napjainkban mondhatni iraki részről "szabadságharcnak" az irakban lévő szunnita merényleteket az iraki csoportok részéről, a megszálló amerikaik ellen...
2013. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joe Makepeace ***** válasza:
* közepes erősségű példa volt részemről...
2013. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor, mivel látom volt egy kis galiba:)

úgy mondom: szerintem a Jobbik azt a több évszázada folyó szabadságharcot képviseli, amit a Nyugatról irányított

erők ellen folyik. Én így látom. Semmiféle szélsőjobbot nem látok, ez egy mese. Habbal.

2013. dec. 10. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!