Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2014-es választáson melyik...

A 2014-es választáson melyik párt a legesélyesebb? Jobbiknak mennyi lehet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Jobbik a legesélyesebb, úgy 30-35% -ra tippelem.
2013. dec. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg bekerülnek, de egyre csökken a jelentőségük. Talán 10 max 15%.
2013. dec. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az embereket befolyásolja a rezsicsökkentés meg a többi kedvezmény ami választás előtt történik.Szerintem ha a fidesz marad,itt nagy probléma lesz :(
2013. dec. 21. 06:51
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
10% felé is nehéz lesz. Józan polgár nem szavaz a Jobbikra. Láttad már a gazdasági programjukat, kérdező? Lesd meg a honlapjukat, hajrá.
2013. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tökéletes,de szerintem a kevésbé rosszabbik.Nem vagyok rasszista,de szükség van kemény fellépésre bizonyos területeken sajnos.Lehet téved.Én is csak emberből vagyok :)
2013. dec. 21. 22:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a rasszizmusnak mi köze az államgazdasághoz.

Én például rasszista vagyok, mert a bőrszínük alapján -sok egyebek mellett- utálom a cigányokat, de ettől még nem fogok a jobbikra szavazni. Az rövid távon öngyilkosság lenne.

2013. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem jobbik fidesz vagy mszp lesz tök mindegy,mert az ország csődbe megy teljesen bármelyik lesz.A kérdést csak kíváncsiságból tettem fel.A rasszista témát nem én hoztam fel.
2013. dec. 22. 16:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor ki?

Magyarországot nem engedi csődbe menni az EU. Úgy általában tagállamot nem enged csődbe menni. Más kérdés, hogy enélkül se igen tartunk a csőd felé, az az MSZP-s 8 év vége fele volt. A fityisz kisebb gengszter, mint az MSZP volt. Sok értelme nincsen filózni azon, melyik párt lesz, mert nyilvánvalóan a fidesz. Új választási tv., + állampolgárság a határon túliaknak, + rezsicsökkentés elég lesz a mandátumok 45-50 %-ára.

2013. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem engedik csődbe,mert adnak még hitelt de előbb vagy utóbb fizetni kell.Az eu sem sokáig lesz ha figyeled a híreket.Azok az országok ahol probléma volt és segítettek rajta csak addig tartott amíg a pénz el nem fogyott.Az mszp meg a fidesz ugyan az.A jobbik ami változást hozna szerintem.Nekem a lényeg hogy fidesz ne legyen!Utálom mint a sz*rt.Anyagi kárt okozott sokat eddig.
2013. dec. 22. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Hát akkor szavazz másra. Ku.rvaélet, hogy én nem szavazok jobbikra. Az hozna csak igazán változást, gazdaságilag megindulnánk a lejtőn rendesen. És nem felfelé.
2013. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!