Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a zsidó? Én 65 éves vagyok,...

Ki a zsidó? Én 65 éves vagyok, de még nem láttam zsidót. Azt mondják, hogy hazánkban dúl az antiszemitizmus. Tulajdonképpen miről van szó?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 10:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez így van. Könnyen el tudom képzelni, hogy nem ismered meg a zsidókat. A hétköznapi, "mezei" emberek döntő többsége nem ezzel kel - fekszik, nem tudja és nem is érdekli őket ki a zsidó. Amellett biztosan láttál, csak nem tudtad róla, hogy az. Ha csak színészek, művészek, politikusokra gondolok, azért vannak szép számmal. Meg hát ki a zsidó? Erről lehetne egy darabig vitatkozni, a zsidók szerint ki az, az egykori náci rendelkezések szerint, vallás - e vagy nemzetiség a zsidóság stb?
2013. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Tegnap a blahánál láttam egyet 4 gyerekkel (aranyos gyerekek voltak). Mind ünneplőbe, apuka meg fekete kalap, fekete köpeny, fekete cipő. És elmondhatom, hogy a kutya nem foglalkozott velük, le se szarta senki, hogy ott vannak. Csak ennyit arról, hogy minden utcasarkon antiszemitizmus zajlik...
2013. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amelyekből kiderül, hogy hazánkban nem üldöznek senkit sem. B.Ú.É.K.
2013. dec. 28. 16:36
 14/19 anonim ***** válasza:
5%
izraeliek települnek be hazánkba, nem zsidók
2013. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

nincs olyan faj hogy zsido!!!nem is volt sosem,csak a huje nacik fejeben!!

van viszont olyan hogy pl,; magyar aki izraelita vallasu!!

de attol mùeg nem zsido faju!!

mert ha megis-mint hirdetik itt is boszen,akkor peldaul egy magyar aki felveszi a mondjuk iszlam vallast rogton arabba is valik!?? NEM!!

attol az marad magyar!!

2013. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"Azért, mert baromságokat írtál. :)"


Miért is írtam baromságokat?

2013. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%

Azok szerint, akinek baja van a zsidókkal, az a zsidó, akivel neki baja van. Voltaképp, hoy ki a zsidó, azt õ mondja meg. ( Szabadon göring után. )


"Miért is írtam baromságokat?"


Csak találgatni tudok: talán, mert jól esett. Az igazi okot persze csak Te tudhatod. :)

2013. dec. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Lázár Jani holokausztügyi államtitkár: a magyarok még mindig nem kértek elég meggyőzően bocsánatot Rákosi népétől, ezért "a nemzeti identitás részévé kell tenni" az erre való törekvést, ha magyarok akarunk maradni


Inkabbb naponta tobbszor krjetek bocsanatot, ahogy illikik

2013. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Scherer jancsi válasza:
T/alán azért van annyi zsidó a magyar közéletben, mert tehetségesebbek az átlagnál, ez mellett renkívül összetartóak! Egyet azonban nem értek , hogy lehetett zsidó ember magyarországi katolikus bíboros? Vagy valami nem stimmel a nyilvántartásban!
2016. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!