Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A punnany dalszövegében a...

A punnany dalszövegében a "Rokonokká válik az országnak lassan az egész 7 ker.! " sor értelmezhető e úgy, hogy a 7. ker. A zsidóságra utal (zsidónegyed) és egyre több minden a zsidók irányítása alatt van, egyre több felé vannak zsidók?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mire utal?
2013. dec. 30. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenben a zsidó világárnyékkormány kezét látni. Az egész dalt értelmezd, ne egy sort, és akkor látod, hogy semmi köze ennek a zsidósághoz. Sokkal inkább a hétker bulinegyedére vonatkozik: itt lassan mindenki ismer mindenkit, mindenki dug mindenkivel (kb lyuksógorok lesznek, nem tudom, lányok esetében mi ennek a megnevezése)
2013. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
Szerintem a 7 szomszédos országra érti, de valóság nincs benne véleményem szerint
2013. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm. Az viszont baj, hogy ez jutott eszembe.
2013. dec. 30. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a punnany pécsi, ott a 7. ker. nem zsidó :)
2013. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
09:41! Valóban baj, de erre csak azt tudom mondani: "a hiba az ön készülékében van"
2013. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég egyértelműen a 7 kerről van szó.

Elég sok bulihely van ott a 6-tal karöltve..

2013. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!