Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolnak az Együtt 2014...

Mit gondolnak az Együtt 2014 / DK / MSZP szavazók a cigánykérdésről és a bevándorlók beengedéséről / multikulturalizmusról?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

A felmérések szerint az MSZP és a Fidesz szimpatizánsok majdnem ugyanannyira "rasszisták", mint a Jobbik szimpatizánsok.


Ezek közül a pártok közül a legliberálisabb az E2014.

Szóval, ők biztos támogatják a multikultit.

2013. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

ők egyetértenek az ilyen dolgokkal, mert nagyrészük Magyarország pusztulását akarják! pont , mitn a pártjuk!

ezért is mocskolják folyamatosan a nemzeti kormányt!

2013. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Cigánykérdés: börtön helyett segély

Bevándorlók: hadd jöjjenek

Multikulti: mindenkinek joga van a saját hagyományait követni, amíg azok nem ütköznek a többi csoportéval.


Amúgy a 3 téma közül szerintem az első az egyetlen releváns probléma itthon, a másik kettő abszolút jelentéktelen. Az cigányokkal egyik véglet sem bír kezdeni semmit, vagy börtönre költenek vagy segélyre. Bevándorlók nem nagyon vannak, max menekültek, akik rég megbánták hogy itt kötöttek ki, a multikulti meg a fentiek miatt nem téma (hacsak nincs emögött egy burkolt cigányozás, de az már más kérdés).

2013. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
az Együtt, a DK és az MSZP ugyanaz a párt, nincs közöttük különbség
2013. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki se gondolat olvasó...
2013. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gusztustalan utódkommunista és balliberális népség.
2014. jan. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Az Együtt 2014 / DK / MSZP egytől - egyig álneonáci bandák, hisz a bűnözők "jogait" védik a tisztességes emberek rovására. Hát ez a valódi, kőkemény rasszizmus. Mocskos náci párt mind a három, akik azért másokat titulálnak annak, hogy a maguk valódi pofáját fedezzék.


És leírhatom azt is, hogy miért nem fogok még véletlenül sem szavazni bármelyikre, sem az mszp-re, sem a dk-ra, sem az e14-re:


1. Mert segget mosok szarás után.


2. Mert voltam már külföldön.


3. Mert tudok írni-olvasni.


4. Beszélek idegen nyelveket.


5. Késsel és villával eszem.


6. A nyálamat nem kifelé, hanem a nyelőcsövön át vezetem el.


7. Nem szoktam megenni az orrváladékomat.


8. Két lábon, felegyenesedve járok.

2014. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!